Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Кордон звитяги
14.09.2017
a
a
a
12.09.2017
Взірець для підлеглих
Гарний і усміхнений… Побачивши його в цивільному одязі на вулиці серед інших людей, ніколи й не подумаєш, що цей молодий чоловік дуже добре знає, що таке обстріли «Градів» і як повинен діяти у цій ситуації командир, котрий особисто відповідає за життя своїх підлеглих.
детальніше
10.03.2017
Кримський рейд Надії
Того дня залізничний вокзал Севастополя був особливо порожнім. Моторошну тишу порушив лише стукіт коліс самотнього потяга. Здавалося, це фатальний метроном відмірював останні секунди свободи. Дезінформацію російських окупантів довершували плітки, мовляв, на шляху до «материка» доведеться пройти чотири кордони, а на українських військових, вірних Присязі, після прибуття взагалі чекають концтабори. Перевіряти, правда це чи вигадки, не ризикував ніхто. Тому жінка в цивільному на абсолютно порожній платформі здавалася витвором уяви. Але її цілком матеріальне завдання не дозволяло вагатися.
детальніше
27.02.2017
Нескорені, незламні, незабутні
Два роки тому українські пірозділи, які обороняли місто Дебальцеве, при загрозі повного оточення отримали наказ на відступ. Кривавий прорив під ворожим вогнем важко назвати тактичним успіхом. Тільки воля до життя, здатність до останнього подиху прикривати товаришів і працювати разом з ними як один організм, самовідданість і, нерідко, самопожертва дозволили українському угрупуванню вийти з мінімальними за таких обставин втратами.
детальніше
10.02.2017
Чарівна мужність
Зона проведення АТО. Тут реалії війни зруйнували всі стереотипи про жінку як особистість, котра передусім присвячує себе вихованню дітей та створенню домашнього затишку. Дедалі частіше тут можна помітити представниць чарівної статі у незвичній іпостасі воїна.
детальніше
17.01.2017
Залізний «технар»
Відрядження у Маріуполь не обіцяло сюрпризів. Практично відразу після виходу з машини починаю працювати. Як часто буває, за композицією, витримкою, діафрагмою, світлочутливістю, виразом обличчя й деталями форми одягу героїв майбутніх кадрів не помічаю головного. Та згодом привертає увагу кремезна, але підтягнута постать біля бронетранспортера. Чоловік зі знанням справи перевіряє якісь механізми, щось говорить помічнику. Уже наведений об’єктив, уже зроблено кілька вдалих кадрів та раптом обличчя «моделі» розпливається в усмішці, і хтось кличе мене на ім’я. Опущений фотоапарат, подана у вітанні рука і міцні чоловічі обійми викликають спалах емоцій.
детальніше
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13