Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Кордон звитяги
03.04.2016
a
a
a
06.04.2015
Між двох зол: з одного боку – недруг, з іншого – не брат
Постійні обстріли, диверсії, життя у бліндажах, наметах, служба на блокпостах, в окопах… Такі нині будні Луганського прикордонного загону. Сусідство змушує бути пильним і будь-якої миті чекати агресії, адже підрозділи загону несуть службу на ділянці рубежу з Росією, а також по лінії розмежування.
детальніше
06.04.2015
Коли небезпека позаду
Протягом трьох місяців бійці мотоманевреної групи Чопського прикордонного загону охороняли кордон у Харківській і Луганській областях, а згодом у складі підрозділів Луганського загону відбивали напади озброєних бойовиків.
детальніше
03.04.2015
За особливу мужність і героїзм
У столичному прикордонному шпиталі Голова Державної прикордонної служби України генерал-лейтенант Віктор Назаренко вручив державні нагороди трьом учасникам АТО.
детальніше
03.04.2015
Коли свистять міни
У червні минулого року журналісти газети «Прикордонник України» та журналу «Кордон» працювали в зоні проведення антитерористичної операції. Зокрема, вони побували в оперативному угрупуванні «Кордон», яке за цей час терористи двічі обстрілювали мінометами та важким стрілецьким озброєнням.
детальніше
27.02.2015
За добро потрібно віддячувати добром
Нинішній Донбас насправді далеко не такий ворожий, яким його вважає більшість українців? Щоб зрозуміти це, там потрібно побувати. Про стосунки з місцевими мешканцями згадують бійці оперативно-­бойової застави Могилів­ Подільського прикордонного загону.
детальніше
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13