Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Кордон звитяги
14.09.2017
a
a
a
20.04.2015
«Топаз» – позивний звитяги
У вересні минулого року капітана Ігоря Горду було нагороджено високою державною нагородою – медаллю «За військову службу Україні».
детальніше
20.04.2015
За зброю взявся у вісімнадцять
Герой нашого матеріалу – молодший сержант Іван Васько нещодавно відсвяткував свій 19–й день народження. За свою нетривалу кар’єру прикордонника він набув бойового досвіду, якого не мають багато старших за віком і званням товаришів. Нині Іван заліковує численні поранення, отримані на Донбасі й поривається після одужання повернутися туди, де доля країни вирішується на полі бою, де його побратими віддали життя за Вітчизну.
детальніше
06.04.2015
Між двох зол: з одного боку – недруг, з іншого – не брат
Постійні обстріли, диверсії, життя у бліндажах, наметах, служба на блокпостах, в окопах… Такі нині будні Луганського прикордонного загону. Сусідство змушує бути пильним і будь-якої миті чекати агресії, адже підрозділи загону несуть службу на ділянці рубежу з Росією, а також по лінії розмежування.
детальніше
06.04.2015
Коли небезпека позаду
Протягом трьох місяців бійці мотоманевреної групи Чопського прикордонного загону охороняли кордон у Харківській і Луганській областях, а згодом у складі підрозділів Луганського загону відбивали напади озброєних бойовиків.
детальніше
03.04.2015
За особливу мужність і героїзм
У столичному прикордонному шпиталі Голова Державної прикордонної служби України генерал-лейтенант Віктор Назаренко вручив державні нагороди трьом учасникам АТО.
детальніше
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13