Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Кордон звитяги
22.05.2017
a
a
a
18.10.2016
Олена-рятівниця
26 серпня 2014 року фельдшер відділу прикордонної служби «Амвросіївка» Олена Каракай запам’ятала на все життя. Саме цього дня їй разом із іншими бойовими побратимами довелося вибиратися із пекла гібридної війни на рідній серцю землі її дитинства та юності. Тут, в Амвросіївці, що на Донеччині, вона працювала головною акушеркою пологового будинку. Пізніше, коли в системі охорони здоров’я розпочалася чергова реорганізація, Олена, мати двох дітей, як військовозобов’язана почала службу в Донецькому прикордонному загоні, де була потреба у молодших медпрацівниках. Так Каракай стала членом великої і згуртованої прикордонної родини.
детальніше
18.10.2016
Загартований вогнем
Сьогодні капітан Вадим Підручний – офіцер одного з відділів прикордонної служби Мукачівського загону. Він небагатослівний, не любить демонструвати емоції, розповідати про війну, уникає розмов про політику, однак вже з перших хвилин справляє враження надзвичайно надійної та серйозної не за віком людини. Командир, який після декількох місяців бойових зіткнень і обстрілів вивів усіх своїх людей із оточення живими та без важких поранень, не вважає, що зробив щось особливе. За таких обставин, на його думку, довелося діяти багатьом.
детальніше
19.08.2016
КОЛИ В ДУШІ БУРХЛИВЕ МОРЕ
Йому не так багато років навіть за армійськими мірками. Проте… за всіма подіями, які пережив старшина 1 статті В’ячеслав Кітов, можна зняти, якщо не військовий серіал, то повнометражний героїчний фільм.
детальніше
19.08.2016
«ДЛЯ ЩАСТЯ ТРЕБА ЩЕ БАГАТО»
Коли проходжу через контрольно-пропускний пункт Могилів-Подільського прикордонного загону, завжди шукаю поглядом сім світлин на стіні. Це фото героїв-прикордонників, які загинули буремного 2014-го, боронячи державний рубіж на сході України. Олександр Дзюбелюк, В’ячеслав Семенов, Володимир Блажко, Ігор Присяжнюк, Олег Глущак, Віктор Соколовський, Павло Дмитренко… Серце мимоволі стискається від болю, а на очі накочуються непрохані сльози...
детальніше
19.08.2016
БІЛЬ І СЛАВА ДОВЖАНСЬКОГО
У травні – червні 2014 року прикордонні підрозділи та пункти пропуску в Луганській і Донецькій областях піддавалися шаленим обстрілам терористів. Під шквальним вогнем вартові рубежів відійшли на запасні позиції. Для повернення контролю над ділянкою створено Тактичне угруповання «Кордон». Його зведений підрозділ – 5-та мотоманеврена група – отримав завдання відновити контроль над кордоном на напрямку населених пунктів: Бірюкове – Довжанський – Свердловськ.
детальніше
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13