Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Кордон звитяги
03.04.2016
a
a
a
06.07.2015
Щемить серце спогадами
Своєю життєрадісною усмішкою в очах старший прапорщик запасу Сергій Гончаренко справляє враження упевненого в собі чоловіка, з вірою у день завтрашній.
детальніше
01.07.2015
Усе вирішують секунди
Днями на навчальному полігоні СБУ під Києвом пройшов перший відкритий турнір з тактичної стрільби підрозділів спеціального призначення пам’яті Героя України Руслана Лужевського. В майстерності володіння стрілецькою зброєю у складі близько двадцяти команд змагалися найкращі спецпризначенці країни. Держприкордонслужбу представляли офіцери окремого відділу для виконання спеціальних завдань.
детальніше
30.06.2015
Михайло Рибак і його «рятівна колісниця»
Кордон для Михайла Рибака – це щось своє, близьке й рідне його серцю. Тут, у прикордонному селі Річки Жовківського району, що на Львівщині, пройшли його безтурботні дитячі роки. У прикордонні він закінчив середню школу-інтернат імені Героя Радянського Союзу Федора Моріна, а затим став навча
детальніше
22.06.2015
Берегиня Олена
Психологи стверджують, що голос людини – це тембр звучання її душі. За його тональністю досвідчені фахівці можуть прочитати не лише характер співрозмовника, а й навіть передбачити його поведінку у нестандартних ситуаціях, коли час вимірюється власним життям.
детальніше
22.06.2015
Висоти лікаря Григоровського
Свій тридцятий день народження молодший лейтенант медичної служби Володимир Григоровський запам’ятає на все життя. Було це 13 липня 2014 року на позиціях прикордонників неподалік від Червонопартизанська, за два кілометри від українсько­російського кордону. На святкову вечерю завітали побратими, з якими прикордонник пліч­о­пліч захищав рідну землю від бойовиків. До речі, останні теж відзначилися: здійснили позаплановий обстріл українських позицій. Доктору презентували тушонку, рибні консерви та згущене молоко. Подарунки були безцінними, адже друзі дарували щиро та від душі...
детальніше
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13