Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Кордон звитяги
14.09.2017
a
a
a
15.07.2015
ДОК, ДЯКУЮ ЗА ПОРЯТУНОК…
Це занадто різні історії аби порівнювати їх за масштабами, характером бойових дій, часовими рамками чи обсягами втрат. Однак екранізація першої містить епізоди, які один в один збігаються з реаліями другої. Про це і про людину, яка бачила все на власні очі наша сьогоднішня розповідь.
детальніше
15.07.2015
Феміда зачекає
Бойові дії на Донбасі згуртували та змусили стати пліч-о-пліч на захист Батьківщини представників різних соціальних груп. На мобільній заставі «Дергачі» Харківського загону проходить службу сержант Олександр Мамалуй. Він – один з легендарних «кіборгів», які протягом багатьох місяців героїчно утримували під жорстоким натиском противника Донецький аеропорт. Проте мало хто знає, що у довоєнному житті інспектор прикордонної служби працював суддею Господарського суду Харківської області та має ступінь кандидата юридичних наук.
детальніше
06.07.2015
Щемить серце спогадами
Своєю життєрадісною усмішкою в очах старший прапорщик запасу Сергій Гончаренко справляє враження упевненого в собі чоловіка, з вірою у день завтрашній.
детальніше
01.07.2015
Усе вирішують секунди
Днями на навчальному полігоні СБУ під Києвом пройшов перший відкритий турнір з тактичної стрільби підрозділів спеціального призначення пам’яті Героя України Руслана Лужевського. В майстерності володіння стрілецькою зброєю у складі близько двадцяти команд змагалися найкращі спецпризначенці країни. Держприкордонслужбу представляли офіцери окремого відділу для виконання спеціальних завдань.
детальніше
30.06.2015
Михайло Рибак і його «рятівна колісниця»
Кордон для Михайла Рибака – це щось своє, близьке й рідне його серцю. Тут, у прикордонному селі Річки Жовківського району, що на Львівщині, пройшли його безтурботні дитячі роки. У прикордонні він закінчив середню школу-інтернат імені Героя Радянського Союзу Федора Моріна, а затим став навча
детальніше
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13