Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Кордон звитяги
03.04.2016
a
a
a
30.06.2015
Михайло Рибак і його «рятівна колісниця»
Кордон для Михайла Рибака – це щось своє, близьке й рідне його серцю. Тут, у прикордонному селі Річки Жовківського району, що на Львівщині, пройшли його безтурботні дитячі роки. У прикордонні він закінчив середню школу-інтернат імені Героя Радянського Союзу Федора Моріна, а затим став навча
детальніше
22.06.2015
Берегиня Олена
Психологи стверджують, що голос людини – це тембр звучання її душі. За його тональністю досвідчені фахівці можуть прочитати не лише характер співрозмовника, а й навіть передбачити його поведінку у нестандартних ситуаціях, коли час вимірюється власним життям.
детальніше
22.06.2015
Висоти лікаря Григоровського
Свій тридцятий день народження молодший лейтенант медичної служби Володимир Григоровський запам’ятає на все життя. Було це 13 липня 2014 року на позиціях прикордонників неподалік від Червонопартизанська, за два кілометри від українсько­російського кордону. На святкову вечерю завітали побратими, з якими прикордонник пліч­о­пліч захищав рідну землю від бойовиків. До речі, останні теж відзначилися: здійснили позаплановий обстріл українських позицій. Доктору презентували тушонку, рибні консерви та згущене молоко. Подарунки були безцінними, адже друзі дарували щиро та від душі...
детальніше
28.05.2015
По лезу життя
…Початок червня 2014 року. Луганський прикордонний загін в облозі – терористи зі зброєю оточили гарнізон прикордонників. Розпочався шквальний обстріл штабу військової частини. Бандити вели прицільний вогонь із прилеглих багатоповерхівок, де проживали люди. Прикордонники ж стріляли лише по відкритих ділянках місцевості, адже в житлових будинках знаходилися мирні люди. Бій тривав довго та напружено. Серед героїв, які захищали до останнього форпост недоторканності кордонів України, був капітан Володимир Пліченко.
детальніше
28.05.2015
Герой повернувся у стрій
Багатьом із тих, хто не відчув на собі тяжкість воєнних буднів, здається, що війна робить людину безнадійно жорсткою. Утім, люди, яким пощастило зустріти старшого солдата Віталія Тининику, впевнені: це далеко не так.
детальніше
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13