Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Кордон звитяги
22.05.2017
a
a
a
27.02.2015
За добро потрібно віддячувати добром
Нинішній Донбас насправді далеко не такий ворожий, яким його вважає більшість українців? Щоб зрозуміти це, там потрібно побувати. Про стосунки з місцевими мешканцями згадують бійці оперативно-­бойової застави Могилів­ Подільського прикордонного загону.
детальніше
27.02.2015
Друге народження Героя
​На початку червня минулого року посеред ночі Луганський прикордонний загін атакували сотні терористів. Вони вели масований обстріл позицій «зелених кашкетів» із мінометів, гранатометів і крупнокаліберних кулеметів. Бій був довгим і жорстоким. Молодший сержант Юрій Гладченко тоді отримав важке поранення, яке, за всіма ознаками, було несумісне з життям.
детальніше
19.01.2015
Мер – за мир
Містечко Угнів, що на Львщині, – чи не найменше місто нашої держави: у ньому проживає усього близько тисячі мешканців. Однак тут є повноцінна міськрада та обраний громадою мер. Мешканці Угнова з 2006 року довіряють керувати містом Михайлу Осміловському, який із серпня минулого року боронить країну в зоні АТО.
детальніше
19.01.2015
Війна, яка його змінила
Війна безжальна. Зокрема і до особистості. Вона наполегливо витягує на світ Божий те, що роками ховалося в найпотаємніших куточках людської душі. Війна провокує на несподівані вчинки, трансформує свідомість і усталені принципи. Усе це повною мірою стосується підприємця з міста Енергодар Запорізької області Костянтина Табакаєва – журналіста за освітою, а нині солдата–водія оперативно–військового відділу «Велика Новосілка», що дислокується в зоні АТО. Він ніколи не збирався пов’язувати своє життя з військом, мав гарну родину, усталений побут і будував плани на майбутнє. Та одного дня почалася війна, яка все змінила
детальніше
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13