Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Кордон звитяги
14.09.2017
a
a
a
03.04.2015
Коли свистять міни
У червні минулого року журналісти газети «Прикордонник України» та журналу «Кордон» працювали в зоні проведення антитерористичної операції. Зокрема, вони побували в оперативному угрупуванні «Кордон», яке за цей час терористи двічі обстрілювали мінометами та важким стрілецьким озброєнням.
детальніше
27.02.2015
За добро потрібно віддячувати добром
Нинішній Донбас насправді далеко не такий ворожий, яким його вважає більшість українців? Щоб зрозуміти це, там потрібно побувати. Про стосунки з місцевими мешканцями згадують бійці оперативно-­бойової застави Могилів­ Подільського прикордонного загону.
детальніше
27.02.2015
Друге народження Героя
​На початку червня минулого року посеред ночі Луганський прикордонний загін атакували сотні терористів. Вони вели масований обстріл позицій «зелених кашкетів» із мінометів, гранатометів і крупнокаліберних кулеметів. Бій був довгим і жорстоким. Молодший сержант Юрій Гладченко тоді отримав важке поранення, яке, за всіма ознаками, було несумісне з життям.
детальніше
19.01.2015
Мер – за мир
Містечко Угнів, що на Львщині, – чи не найменше місто нашої держави: у ньому проживає усього близько тисячі мешканців. Однак тут є повноцінна міськрада та обраний громадою мер. Мешканці Угнова з 2006 року довіряють керувати містом Михайлу Осміловському, який із серпня минулого року боронить країну в зоні АТО.
детальніше
19.01.2015
Війна, яка його змінила
Війна безжальна. Зокрема і до особистості. Вона наполегливо витягує на світ Божий те, що роками ховалося в найпотаємніших куточках людської душі. Війна провокує на несподівані вчинки, трансформує свідомість і усталені принципи. Усе це повною мірою стосується підприємця з міста Енергодар Запорізької області Костянтина Табакаєва – журналіста за освітою, а нині солдата–водія оперативно–військового відділу «Велика Новосілка», що дислокується в зоні АТО. Він ніколи не збирався пов’язувати своє життя з військом, мав гарну родину, усталений побут і будував плани на майбутнє. Та одного дня почалася війна, яка все змінила
детальніше
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13