Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Кордон звитяги
14.09.2017
a
a
a
21.04.2015
Зоряна команда
Вони першими з українських силовиків прийшли в село з миловидною назвою Зоря, що на Донеччині. Ці хлопці поламали всі штампи, які сіє ворожа пропаганда. Прикордонники стали добрими сусідами, захисниками, вони внесли неабиякий вклад у розвиток культурного життя села, патріотичне виховання молоді, та й по господарству чим могли допомагали. Після майже піврічного перебування в зоні АТО прикордонники з Зорі повернулися до рідного Чернівецького прикордонного загону, залишивши по собі лише добру згадку.
детальніше
21.04.2015
Не вагаючись ані секунди
На Сході України триває військове протистояння, де мужньо захищають рідну землю її кращі сини. Проте, навіть незважаючи на обстріли ворога, прикордонники не стоять осторонь горя мешканців багатостраждального Донбасу. Зокрема, наші вояки рятують людей і гасять пожежі в їхніх обійстях. Одним із таких героїв є старший сержант Дмитро Консевич
детальніше
21.04.2015
З отчого порогу – на мужніх дорогу
Старшого сержанта Михайла Маляра донедавна у Могилів-Подільському прикордонному загоні знали як скромного військовослужбовця, котрий чимось особливим не вирізнявся з-поміж інших. Але мало хто здогадувався про його справжні людські чесноти, які ніби чекали свого прояву у потрібний час. Під «Градами», «Ураганами», мінометними обстрілами та чорним від диму небом над «Довжанським» бойові побратими Михайла побачили його іншим: мужнім, відчайдушним і безстрашним воїном. Таким, з ким можна не лише йти у розвідку, а кому не лячно й життя власне довірити.
детальніше
20.04.2015
Серця відважні, руки золоті
У житті сержанта Резінкіна розпочався особливий період, коли його у складі групи прикордонників з впс «Харків» направили на посилення кордону в Луганську область.
детальніше
20.04.2015
Воюють поруч син та мати
Жінка-військовослужбовець у підрозділах, які виконують службово-бойові завдання в зоні АТО, доволі рідке явище. Але героїня цього матеріалу – Ірина Крайнова – не вважає свій вибір відправитися служити в оперативно-військовий відділ «Краматорськ» особливим вчинком. Більш того, нині поряд з Іриною Вікторівною несе службу і її син Олександр.
детальніше
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13