Вакцинація прикордонників

НАЗАД
24 жовтня 2021 08:15

В Державній прикордонній службі України продовжується активна вакцинація персоналу від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

90% особового складу Державної прикордонної служби України отримали одну дозу вакцини

69,3% персоналу пройшли ревакцинацію

Від початку розповсюдження недуги та перших обмежувальних заходів з протидії епідемії охоронці державного кордону України активно застосовують всі засоби захисту персоналу, які використовуються для боротьби з COVID-19: засоби індивідуального захисту, дезінфекцію приміщень, температурний скринінг, контроль за персоналом, який контактував з хворими на COVID-19.

Щеплення особового складу Держприкордонслужби розпочалося з березня 2021-го.

Процес вакцинації триває у всіх органах Держприкордонслужби. Щеплення проводять бригади медиків Міністерства охорони здоров’я та Міністерства внутрішніх справ.

Прикордонники, які отримали одну чи дві дози обраної вакцини, мають можливість отримати сертифікати вакцинації відповідного зразка.

Щоденно охоронці кордону контактують з десятками тисяч осіб, які перетинають державний кордон України тож вартові рубежу мають бути надійно захищені від небезпечної недуги, аби мати можливість забезпечувати надійний контроль та безпеку подорожніх.

Вакцинація допомагає уникати летальних наслідків хвороби, а прикордонники, яких під час несення служби може уразити COVID-19, переносять хворобу у легкій формі та швидко повертаються в стрій.

Популярні розділи та сервіси