Вакцинація прикордонників

НАЗАД
21 квiтня 2022 05:50

96,9% –  особового складу прикордонного відомства отримали щонайменше одну дозу вакцини від інфекційної хвороби, яку спричиняє вірус SARS-CoV-2,

93,9% – персоналу Держприкордонслужби пройшли ревакцинацію.

Від початку розповсюдження недуги та перших обмежувальних заходів з протидії епідемії охоронці державного кордону України активно застосовують всі засоби захисту персоналу, які використовуються для боротьби з COVID-19: засоби індивідуального захисту, дезінфекцію приміщень, температурний скринінг, контроль за персоналом, який контактував з хворими на COVID-19. Однак світова практика доводить, що найдієвішим інструментом боротьби з небезпечним вірусом є саме вакцинація.

Щеплення особового складу Держприкордонслужби розпочалося з березня 2021-го. По мірі надходження в Україну вакцин включених Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання у надзвичайних ситуаціях охоронці кордону отримували необхідні ін’єкції за визначеним графіком вакцинації.

Сьогодні процес вакцинації триває у всіх органах Держприкордонслужби. Щеплення проводять бригади медиків Міністерства охорони здоров’я та Міністерства внутрішніх справ. Даний процес охоплює всі категорії персоналу відомства. Прикордонники, які отримали одну чи дві дози обраної вакцини, мають можливість отримати сертифікати вакцинації відповідного зразка.

Щоденно охоронці кордону контактують з десятками тисяч осіб, які перетинають державний кордон України тож вартові рубежу мають бути надійно захищені від небезпечної недуги, аби мати можливість забезпечувати надійний контроль та безпеку подорожніх.

Вакцинація – крок до збереження життя та здоров’я!

Популярні розділи та сервіси