Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Кордон звитяги
03.04.2016
a
a
a
21.04.2015
Воїн бабусю врятував
Молодший сержант відділу прикордонної служби «Доманове» Луцького прикордонного загону 27-річний Юрій Палій ще кілька місяців тому показував приклад стійкості та героїзму на Сході України. А нещодавно відзначився і на мирному фронті – врятував 67-річну бабусю Олену Мазурик, котра, повертаючись темної пори, за невідомих обставин потрапила у глибокий меліоративний канал і мало не загинула.
детальніше
21.04.2015
Не наступити на прапор
Незадовго до Новорічних свят після тривалих перемовин відбувся черговий обмін полоненими, захопленими під час бойових дій на Донбасі. У результаті 154 українські патріоти після багатьох місяців, проведених у ворожих катівнях, нарешті побачили своїх рідних. Серед визволених був і кулеметник мобільної прикордонної застави Сумського загону старшина В’ячеслав Тимошенко. Прикордонник зустрів Новий 2015 рік у родинному колі, серед найближчих людей. Однак, аби цей день нарешті настав, йому довелося мужньо пройти випробування боями, ворожими обстрілами та оточенням. А ще – чотирма місяцями неволі.
детальніше
21.04.2015
Цілитель механічних сердець
Як часто ми замислюємося над тим, чи є серед нас справжні герої та які риси їм притаманні? Скромність, порядність, мужність. Звичайно, так. А ще – високий професіоналізм і відданість своїй Батьківщині.
детальніше
21.04.2015
Зоряна команда
Вони першими з українських силовиків прийшли в село з миловидною назвою Зоря, що на Донеччині. Ці хлопці поламали всі штампи, які сіє ворожа пропаганда. Прикордонники стали добрими сусідами, захисниками, вони внесли неабиякий вклад у розвиток культурного життя села, патріотичне виховання молоді, та й по господарству чим могли допомагали. Після майже піврічного перебування в зоні АТО прикордонники з Зорі повернулися до рідного Чернівецького прикордонного загону, залишивши по собі лише добру згадку.
детальніше
21.04.2015
Не вагаючись ані секунди
На Сході України триває військове протистояння, де мужньо захищають рідну землю її кращі сини. Проте, навіть незважаючи на обстріли ворога, прикордонники не стоять осторонь горя мешканців багатостраждального Донбасу. Зокрема, наші вояки рятують людей і гасять пожежі в їхніх обійстях. Одним із таких героїв є старший сержант Дмитро Консевич
детальніше
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13