Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Кордон звитяги
22.05.2017
a
a
a
03.04.2016
Автомат, камуфляж і... макіяж
Сьогодні представниці прекрасної статі все частіше демонструють високий рівень професійної майстерності та результативність у суто чоловічих сферах, зокрема – у справі захисту Батьківщини. Для прикордонного колективу жінка як спеціаліст екстракласу, а нерідко й хоробрий побратим, на якого можн
детальніше
19.01.2016
Липень чотирнадцятого. Тривожний спомин
Минулого літа наша країна переживала чи не найскладніший етап своєї новітньої історії. Шовіністичний чорносотенний путінський режим після віроломного захоплення Криму, який у силу постмайданної слабкості влади, багаторічного системного руйнування українських безпекових структур та колаборації деяких генералів і офіцерів вдалося взяти без спротиву, вп’явся в український Донбас.
детальніше
19.01.2016
Нескорені. Рік після «Довжанського»
Справжній герой – той, хто носить патріотизм не на грудях, а в серці. Той, хто не вихваляється подвигами, а виконує свою роботу, не очікуючи слави, нагород чи матеріальних благ. Бо по-іншому не вміє…
детальніше
19.01.2016
Резервіст
Останнім часом його ім’я стало добре відомим багатьом мешканцям міста Енергодар, що на Запоріжжі. Учасник бойових дій на сході країни Костянтин Табакаєв, демобілізувавшись, разом з побратимами створив громадську організацію, яка уже заявила про себе добрими справами.
детальніше
19.01.2016
Прикордонник з позивним «Боцман» захищає рідну землю з любов`ю у серці
45-річний черкащанин з позивним «Боцман» - військовослужбовець Державної прикордонної служби України, який нині несе службу на одному з блокпостів на лінії розмежування на сході країни, на собі відчуває ці випробування.
детальніше
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13