Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Заходи за участю керівництва
19.09.2017
a
a
a
13.10.2017
Україна та Молдова підписали Угоду про спільний контроль, яка враховує європейську практику та міжнародні принципи
В Кишиневі в рамках робочого візиту відбулася зустріч Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та Прем’єр-міністра Молдови Павла Філіпа. «Україна зацікавлена у стабільній політичній ситуації в Молдові і збереженні курсу Кишинева на європейську інтеграцію. Від успішної реалізації нашого спільного цивілізаційного вибору залежить стабільність та безпека в регіоні, ефективність нашого співробітництва та процвітання й розвиток наших народів», - відзначив під час переговорів Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.
детальніше
12.10.2017
В Адміністрації Держприкордонслужби відбулося засідання комітету Громадської організації «Всеукраїнська організація ветеранів-прикордонників»
Учора в Адміністрації Державної прикордонної служби України у відеорежимі з усіма органами прикордонного відомства відбулося засідання за круглим столом комітету Громадської організації «Всеукраїнська організація ветеранів-прикордонників».
детальніше
05.10.2017
Голова Держприкордонслужби України та очільник Представництва МОМ в Україні Томас Вайс провели робочу зустріч
Тема розвитку української системи управління міграційними процесами відповідно до європейських та міжнародних стандартів стала ключовою під час робочої зустрічі Голів Держприкордонслужби та Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні.
детальніше
01.10.2017
В Адміністрації Держприкордонслужби обговорили питання співробітництва прикордонного відомства з СММ ОБСЄ в Україні
Сьогодні в Адміністрації Держприкордонслужби відбулась робоча зустріч Голови Державної прикордонної служби України Петра Цигикала із Головою Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Ертурулом Апаканом. Зустріч відбулась з метою знайомства та обговорення питань партнерської взаємодії й перспектив розвитку співробітництва між Держприкордонслужбою України та Спеціальною моніторинговою місією ОБСЄ в Україні.
детальніше
28.09.2017
У Чернівцях відбулась зустріч Головних Прикордонних Уповноважених України та Румунії
У Чернівцях відбулась робоча зустріч Голови Державної прикордонної служби України Петра Цигикала із Генеральним інспектором Прикордонної поліції Румунії Іоаном Буда.
детальніше
◄◄ 1 2 3 4 5 6 7... 51 52 ►►