Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Заходи за участю керівництва
08.06.2017
a
a
a
15.06.2017
В Одесі відбулася зустріч Головних Прикордонних Уповноважених України та Угорщини
В Одесі відбулася зустріч Головних Прикордонних Уповноважених України та Угорщини Віктора Назаренка та Жолта Халмоші. На початку засідання очільник українського прикордонного відомства подякував Угорщині та всім європейцям за постійну підтримку України на її шляху до безвізового режиму з ЄС та зауважив, що цього року було підписано історичне для українців рішення про надання права з 11 червня на безвізові подорожі до Європи власниками біометричних паспортів.
детальніше
14.06.2017
Міністри закордонних справ України, Литви та Надзвичайний і Повноважний Посол Швеції побували у госпіталі прикордонників
В Одесі, в рамках спільного робочого візиту, до Одеського клінічного госпіталю Державної прикордонної служби України завітали Міністр закордонних справ України Павло Клімкін, Міністр закордонних справ Литовської Республіки Лінас Лінкявічюс та Надзвичайний і Повноважний Посол Швеції в Україні Мартін Хагстрьом.
детальніше
13.06.2017
Уряд Канади передав Одеському клінічному госпіталю Держприкордонслужби новітню цифрову діагностичну систему
Одеський клінічний госпіталь Державної прикордонної служби України отримав від Канади новітню цифрову рентгенологічну систему «CALYPSO». Передача обладнання відбулася в рамках спільного проекту міжнародної технічної допомоги «Посилення безпеки кордонів України».
детальніше
11.06.2017
Українські пункти пропуску на кордоні будуть здійснювати єдиний контроль зі словацькими, польськими, румунськими і угорськими партнерами
Президент Петро Порошенко разом з Президентом Словацької Республіки Андреєм Кіскою взяв участь у символічній церемонії відкриття дверей до Європи на словацько-українському кордоні з нагоди запровадження безвізового режиму між Україною та країнами Шенгенської зони.
детальніше
05.06.2017
Голова Держприкордонслужби взяв участь в урочистих заходах з нагоди святкування 25-річчя Прикордонної поліції Республіки Молдова
Голова Державної прикордонної служби України Віктор Назаренко взяв участь в урочистих заходах з нагоди святкування 25-річчя Прикордонної поліції Республіки Молдова, які відбулися на території Молдови у місті Сороки. В ході зустрічі за участі Прем’єр-міністра та Міністра внутрішніх справ Республіки Молдова, а також представників акредитованих дипломатичних місій, керівництвом прикордонних і митних відомств України та Молдови було підписано Протоколи про організацію спільного прикордонно-митного контролю у пунктах пропуску через державний кордон, а саме – «Джюрджюлєшть-Рені», що на українській території, та «Паланка-Маяки-Удобне» – на молдовській території.
детальніше
◄◄ 1 2 3 4 5 6 7... 45 46 ►►