Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Заходи за участю керівництва
18.03.2016
a
a
a
10.09.2016
Курсанти вищого навчального закладу Держприкордонслужби склали Військову присягу
У Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького відбулося урочисте складання Військової присяги на вірність Українському народові курсантами набору 2016 року. Пройшло зовсім небагато часу, коли ще нещодавні абітурієнти складали нелегкі вступні випробування, а сьогодні вони присягнули на вірність Українському народові і стали повноправними членами курсантської сім’ї Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького.
детальніше
09.09.2016
На українсько-польському кордоні відкрито відділ прикордонної служби «Павловичі»
На українсько-польському кордоні урочисто відкрито відділ прикордонної служби «Павловичі» Львівського загону. В урочистостях взяли участь Голова Державної прикордонної служби генерал-полковник Віктор Назаренко, Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка, Начальник Західного регіонального управління Держприкордонслужби України генерал-майор Володимир Єгоров, а також керівники місцевих органів влади. З польської сторони участь в заході взяли начальник Надбужанського відділу Прикордонної варти Республіки Польща – бригадний генерал Прикордонної варти Войчех Сковронек, заступник Генеральний Консул Республіки Польщі в місті Львові Катажина Совек.
детальніше
05.09.2016
До складу мобільних груп з контролю митниць увійшли прикордонники
Біля будівлі Кабінету Міністрів України відбулась урочиста церемонія відкриття роботи Міжвідомчого цільового центру та 20 спільних мобільних груп із запобігання та виявлення порушень законодавства з питань державної митної справи.
детальніше
27.08.2016
У Кропивницькому одна з вулиць тепер носить ім’я загиблого прикордонника Олега Паршутіна
Олег Паршутін проходив службу в Донецькому прикордонному загоні та добровільно поїхав на схід захищати Батьківщину. В цивільному житті прикордонник працював в Кіровоградському хлібзаводі.
детальніше
26.08.2016
Прикордонники Національної академії отримали квартири в новому житловому будинку
На одній з вулиць міста Хмельницький відбулася довгоочікувана подія – відкриття нового житлового будинку для військовослужбовців Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького та членів їх сімей. Привітати щасливих новоселів з отриманням житла прибув Голова Державної прикордонної служби України генерал-полковник Віктор Назаренко. Також на урочистому заході були присутні керівництво Національної академії, персонал закладу та члени сімей прикордонників, керівництво області та міста, духовенство та інші гості.
детальніше
◄◄ 1 2... 9 10 11 12 13... 36 37 ►►