Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Заходи за участю керівництва
18.03.2016
a
a
a
04.10.2016
В Києві відбулася зустріч керівників прикордонних відомств України та Молдови
4 жовтня в Києві відбулася зустріч Голови Державної прикордонної служби України генерал-полковника Віктора Назаренка і начальника Департаменту прикордонної поліції Міністерства внутрішніх справ Республіки Молдова Фредоліна Лєкаря.
детальніше
22.09.2016
Прикордонне відомство отримало від Уряду Німеччини два реанімобілі
В Центральному клінічному госпіталі Держприкордонслужби України відбулась передача прикордонному відомству двох сучасних реанімобілів від Федеральної поліції ФРН. Захід відбувся за участі Голови Державної прикордонної служби України Віктора Назаренка та Надзвичайного і Повноважного Посла ФРН в Україні Ернста Райхеля. Під час церемонії вельмишановний пан Посол вручив в урочистій обстановці документи на автомобілі начальнику Центрального клінічного госпіталю Держприкордонслужби. Передача реаніамобілів відбулась в рамках міжнародного співробітництва.
детальніше
20.09.2016
Держприкордонслужба України разом з представниками ЄС розпочала практичну реалізацію TWINNING-проектів
20 вересня 2016 року в Адміністрації Держприкордонслужби України відбулася міжнародна конференція, на якій презентували проект «Підтримка Державної прикордонної служби України у подальшому запровадженні принципів інтегрованого управління кордонами, зокрема у сфері перевірки документів та виявлення викрадених автомобілів» в рамках програми TWINNING. Під час заходу учасники обговорили та озвучили основні цілі та завдання даного спільного twinning-проекту та його можливості.
детальніше
20.09.2016
Перший заступник Голови Держприкордонслужби України зустрівся із старшим радником Департаменту зростаючих загроз безпеці НАТО
Нещодавно в Адміністрації Держприкордонслужби України відбулася зустріч першого заступника Голови Державної прикордонної служби України генерал-лейтенанта Василя Серватюка зі Старшим радником Департаменту зростаючих загроз безпеці штаб-квартири НАТО Мішаелем Гаулем.
детальніше
10.09.2016
У Києві відбувся випуск прикордонників, які пройшли навчання за програмою прикордонного патруля США
В Києві на базі 10-го мобільного загону відбувся випуск прикордонників, які пройшли курс підготовки за програмою прикордонного патруля США. У заході взяли участь перший заступник Голови Держприкордонслужби генерал-лейтенант Василь Серватюк та керівник відділу з правоохоронних питань Посольства США в Україні Крістофер Сміт.
детальніше
◄◄ 1 2... 9 10 11 12 13... 38 39 ►►