Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Заходи за участю керівництва
19.09.2017
a
a
a
01.03.2017
В Адміністрації Держприкордонслужби відбулись установчі збори Громадської ради
В Адміністрації Держприкордонслужби пройшли організаційні заходи, пов’язані із завершенням каденції Громадської Ради та обрання і установчі збори нового складу цього органу. Останнє засідання Громадської ради, яка працювала протягом 2015-2016 років було присвячене підбиттю підсумків своєї діяльності. Окрім членів Ради на звітно-виборчих зборах були присутні керівництво Держприкордонслужби та керівники структурних підрозділів Адміністрації відомства.
детальніше
28.02.2017
Голова Держприкордонслужби Віктор Назаренко зустрівся з Надзвичайним та Повноважним Послом Японії в Україні Шігекі Сумі
Відбулася робоча зустріч Голови Державної прикордонної служби України Віктора Назаренка з Надзвичайним та Повноважним Послом Японії в Україні Шігекі Сумі.
детальніше
28.02.2017
В Національній академії прикордонного відомства України відбувся черговий випуск офіцерів
В Національній академії Державної прикордонної служби України ім. Богдана Хмельницького відбувся черговий випуск офіцерів-прикордонників. З навчального закладу випускаються 126 випускників, 50 з яких слухачі магістри, а 76 – військовослужбовці за контрактом, які навчалися за державним замовленням та отримали дипломи бакалаврського рівня.
детальніше
28.02.2017
Голова Держприкордонслужби взяв участь у зустрічі з Послами країн Великої сімки та Європейського союзу, що відбулась у МВС
23 лютого відбулась зустріч Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова з Послами країн Великої сімки та Європейського Союзу, під час якої обговорювались питання реформування та розробки оновленої стратегії відомства. Окрім керівного складу МВС, участь у заході взяв Голова Державної прикордонної служби України Віктор Назаренко разом з керівниками центральних органів виконавчої влади, діяльність яких координується Міністром внутрішніх справ України.
детальніше
28.02.2017
Голова Держприкордонслужби вручив відзнаки прикордонникам, які врятували чоловіка від оскаженілого вовка
Голова Державної прикордонної служби України Віктор Назаренко відвідав у Центральному клінічному госпіталі прикордонників, які, ризикуючи власним життям та здоров’ям, врятували чоловіка від оскаженілого вовка. Цей випадок стався 4 лютого в селі Задеріївка, що на Чернігівщині.
детальніше
◄◄ 1 2... 9 10 11 12 13... 49 50 ►►