Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Заходи за участю керівництва
08.06.2017
a
a
a
11.04.2017
Голова Держприкордонслужби взяв участь у церемонії вшанування спортсменів з зимових олімпійських видів спорту
В Головному управлінні МВС України відбулась урочиста церемонія вшанування спортсменів фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України з зимових олімпійських видів спорту за результатами змагань у 2016-2017 роках.
детальніше
07.04.2017
Правоохоронні органи активно готуються до забезпечення безпеки та правопорядку під час "Євробачення"
4 квітня у Міжнародному аеропорту «Бориспіль» відбулися навчання з питань забезпечення безпеки та правопорядку під час міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення».
детальніше
24.03.2017
Співпраця ЄС з Державною прикордонною службою у реформуванні сектору цивільної безпеки визнана успішною
Нещодавно в Києві відбулося публічне обговорення, де розглядалися зусилля Європейського Союзу у реформуванні сектору цивільної безпеки в Україні.
детальніше
15.03.2017
У Львові відбулася Міжнародна конференція країн-членів ЄС та країн Східного партнерства з питань інтегрованого управління кордонами
15 березня у Львові пройшла Міжнародна конференція країн-членів Європейського Союзу та країн Східного партнерства з питань інтегрованого управління спільними кордонами.
детальніше
15.03.2017
Віктор Назаренко: Держприкордонслужба України забезпечить прийняте РНБО рішення, пов’язане з припиненням переміщення вантажів через лінію розмежування
Держприкордонслужба України забезпечить прийняте РНБО рішення, пов’язане з припиненням переміщення вантажів через лінію розмежування.
детальніше