Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Заходи за участю керівництва
22.05.2017
a
a
a
28.02.2017
В Адміністрації Держприкордонслужби відбулось розширене засідання Всеукраїнської організації ветеранів-прикордонників
В Адміністрації Державної прикордонної служби України відбулось розширене засідання Всеукраїнської організації ветеранів-прикордонників.До її проведення долучились Голова Державної прикордонної служби України та його перший заступник, керівництво організації ветеранів, а також представники ради Організації ветеранів регіональних управлінь в режимі відеоконференції.
детальніше
21.02.2017
Голова Держприкордонслужби Віктор Назаренко зустрівся з начальником відділу з правоохоронних питань Посольства США в Україні Крістофером Смітом
В Адміністрації Держприкордонслужби очільник прикордонного відомства Віктор Назаренко зустрівся з начальником відділу з правоохоронних питань Посольства США в Україні (INL) Крістофером Смітом. У ході зустрічі обговорювався поточний стан співпраці та було зауважено, що нині основні зусилля зосер
детальніше
20.02.2017
В органах прикордонного відомства вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні
Вся Україна вшановує пам'ять Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя за вільну, демократичну та європейську Україну. За відстоювання майбутнього довелося заплатити дорогою ціною – життям Героїв Небесної Сотні на Майдані Незалежності та Героїв, які полягли на Сході України. На жаль, серед полеглих в районі АТО - 67 прикордонників, більше 400 військовослужбовців дістали поранення, а 5 вважаються зниклими безвісти.
детальніше
15.02.2017
В усіх прикордонних підрозділах вшанували воїнів-прикордонників, які пройшли горнило Афганістану
У всіх підрозділах Держприкордонслужби пройшли заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, які з честю виконували свій обов'язок, продемонстрували вірність присязі, мужність та героїзм.
детальніше
14.02.2017
У Держприкордонслужбі вшанували воїнів-прикордонників, які брали участь у бойових діях та миротворчих операціях
В Адміністрації Державної прикордонної служби України відбувся урочистий захід, на якому вшановували українських воїнів-прикордонників, які брали участь у бойових діях та миротворчих.
детальніше