Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Заходи за участю керівництва
19.09.2017
a
a
a
28.05.2017
В Державній прикордонній службі України відбулися урочисті заходи з нагоди Дня прикордонника
З нагоди Дня прикордонника в Державній прикордонній службі України відбулися урочисті заходи. У цей день керівництвом і персоналом Адміністрації Держприкордонслужби та ветеранами до пам’ятника «Захисникам кордонів Вітчизни усіх поколінь» були покладені квіти на честь воїнів-прико
детальніше
27.05.2017
В Хмельницькому відбувся ювілейний 25-ий випуск офіцерів-прикордонників у Національній академії Держприкордонслужби
В Національній академії Держприкордонслужби України імені Богдана Хмельницького відбувся ювілейний 25-ий випуск офіцерів-прикордонників. Цього року випускниками стали 237 офіцерів, 5 з яких занесені на Дошку пошани, а 54 — отримали диплом з відзнакою.
детальніше
27.05.2017
В переддень Дня прикордонника прикордонники Національної академії Держприкордонслужби отримали ключі від квартир
ісля вручення ордерів на житло та ключів від квартир високі гості оглянули будинок та поспілкувалися зі щасливими мешканцями новобудови. Цієї події військовослужбовці вищого навчального закладу та члени їх сімей очікували з нетерпінням, адже до 2016 року більше 10 років прикордонники академії очікували розподілу житлової площі.
детальніше
26.05.2017
У Житомирі 58 сімей прикордонників отримали квартири в новозбудованому багатоповерховому житловому будинку
В Житомирі напередодні професійного свята – Дня прикордонника 58 сімей військовослужбовців Держприкордонслужби отримали квартири в новозбудованому багатоповерховому житловому будинку. Привітати новоселів прибув Голова Державної прикордонної служби України Віктор Назаренко, а також керівництво місцевої влади та взаємодіючих органів.
детальніше
24.05.2017
Перебуваючи на Волині Президент України Петро Порошенко побував у пункті пропуску «Ягодин», що на кордоні з Польщею
Під час робочої поїздки в Волинську область Президент України Петро Порошенко побував в міжнародному автомобільному пункті пропуску «Ягодин», де ознайомився з пропускними особливостями через кордон на даному напрямку. У ході візиту Петро Порошенко оглянув пункт пропуску, який, до речі
детальніше
◄◄ 1 2... 5 6 7 8 9... 49 50 ►►