Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Заходи за участю керівництва
19.09.2017
a
a
a
13.06.2017
Уряд Канади передав Одеському клінічному госпіталю Держприкордонслужби новітню цифрову діагностичну систему
Одеський клінічний госпіталь Державної прикордонної служби України отримав від Канади новітню цифрову рентгенологічну систему «CALYPSO». Передача обладнання відбулася в рамках спільного проекту міжнародної технічної допомоги «Посилення безпеки кордонів України».
детальніше
11.06.2017
Українські пункти пропуску на кордоні будуть здійснювати єдиний контроль зі словацькими, польськими, румунськими і угорськими партнерами
Президент Петро Порошенко разом з Президентом Словацької Республіки Андреєм Кіскою взяв участь у символічній церемонії відкриття дверей до Європи на словацько-українському кордоні з нагоди запровадження безвізового режиму між Україною та країнами Шенгенської зони.
детальніше
05.06.2017
Голова Держприкордонслужби взяв участь в урочистих заходах з нагоди святкування 25-річчя Прикордонної поліції Республіки Молдова
Голова Державної прикордонної служби України Віктор Назаренко взяв участь в урочистих заходах з нагоди святкування 25-річчя Прикордонної поліції Республіки Молдова, які відбулися на території Молдови у місті Сороки. В ході зустрічі за участі Прем’єр-міністра та Міністра внутрішніх справ Республіки Молдова, а також представників акредитованих дипломатичних місій, керівництвом прикордонних і митних відомств України та Молдови було підписано Протоколи про організацію спільного прикордонно-митного контролю у пунктах пропуску через державний кордон, а саме – «Джюрджюлєшть-Рені», що на українській території, та «Паланка-Маяки-Удобне» – на молдовській території.
детальніше
03.06.2017
В офісі Консультативної місії ЄС в Україні відбулося засідання групи, яка опікується наданням допомоги в питаннях управління кордонами (BMAG)
В Києві в головному офісі Консультативної місії ЄС в Україні відбулася нарада групи з надання допомоги Україні в питаннях управління кордонами (BMAG). На заході був присутній перший заступник Голови Держприкордонслужби Василь Серватюк, який розповів про досягнення відомства в запровадженні реформ перед формальним набранням чинності безвізового режиму між Україною та ЄС 11 червня.
детальніше
01.06.2017
На українсько-білоруському кордоні запрацював перший контактний пункт «Житомир-Пінськ»
У рамках прикордонного співробітництва України та Республіки Білорусь розпочав роботу перший контактний пункт «Житомир – Пінськ».Його створення стало результатом реалізації домовленості керівників прикордонних відомств Сторін, які у грудні 2016 року підписали відповідний протокол.
детальніше
◄◄ 1 2... 4 5 6 7 8... 49 50 ►►