Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Заходи за участю керівництва
18.03.2016
a
a
a
27.12.2016
Віктор Назаренко: «Держприкордонслужба продовжує системний розвиток в рамках загальної реформи сектору безпеки і оборони України»
В прес-центрі інформаційного агентства «Укрінформ» відбулася прес-конференція Голови Державної прикордонної служби України генерал-полковника Віктора Назаренка, на якій він поінформував про основні результати діяльності прикордонного відомства у 2016 році.
детальніше
16.12.2016
У Держприкордонслужбі за участі Посольства США та МОМ в Україні обговорили реформування підрозділів внутрішньої безпеки відомства
Сьогодні в Адміністрації Держприкордонслужби Голова Держприкордонслужби України Віктор Назаренко обговорив з представниками Посольства США та Представництва МОМ в Україні питання реформування та розвитку підрозділів внутрішньої та власної безпеки прикордонного відомства.
детальніше
15.12.2016
У Мінську відбулася зустріч Головних прикордонних уповноважених України та Республіки Білорусь
У Мінську відбулася зустріч Головних прикордонних уповноважених України та Республіки Білорусь Віктора Назаренка та Леоніда Мальцева. Під час зустрічі сторони обговорили обстановку на українсько-білоруському державному кордоні, стан його охорони та рівень взаємодії прикордонно-представницьких апаратів.
детальніше
13.12.2016
Національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького відзначила свою 24-у річницю
В Хмельницькій обласній філармонії відбулись урочисті заходи, приурочені 24-й річниці створення Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького.
детальніше
08.12.2016
В Адміністрації Держприкордонслужби відбулась презентація спільної українсько-німецької оцінки ситуації щодо транскордонної злочинності
8 грудня, в рамках візиту до України Віце-президента Федеральної поліції Федеративної Республіки Німеччини, в Адміністрації Держприкордонслужби для експертів від місії EUAM, проекту TWINNING, представників взаємодіючих відомств України – МВС, СБУ, Національної поліції, Національної гвардії Державної фіскальної служби та Державної міграційної служби презентовано спільну українсько-німецьку оцінку ситуації щодо транскордонної злочинності.
детальніше
◄◄ 1 2... 4 5 6 7 8... 40 41 ►►