Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Заходи за участю керівництва
18.03.2016
a
a
a
22.11.2016
Держприкордонслужба України отримала техніку вартістю 2 мільйони євро в рамках міжнародного проекту СУРКАП
Технічне обладнання та транспортні засоби вартістю два мільйони євро були сьогодні передані в Житомирі Державній прикордонній службі України. Ця технічна допомога є частиною другої фази міжнародного проекту СУРКАП, що зміцнює потенціал прикордонного відомства України із захисту та охорони державного кордону. Проект фінансується Європейським Союзом та впроваджується Міжнародною організацією з міграції (МОМ).
детальніше
18.11.2016
У Держприкордонслужбі побували представники Агентства із зменшення загрози Міністерства оборони США
Нещодавно в Державній прикордонній службі України з робочим візитом побували представники Агентства із зменшення загрози Міністерства оборони США.
детальніше
18.11.2016
Голова Державної прикордонної служби України в зоні проведення АТО перевірив готовність підрозділів до зими
Голова Державної прикордонної служби України Віктор Назаренко в ході робочої поїздки перевірив готовність підрозділів Східного регіонального управління до зимового періоду.
детальніше
16.11.2016
Перший заступник Голови Держприкордонслужби зустрівся з Послом Королівства Бельгія в Україні
Учора в Києві перший заступник Голови Державної прикордонної служби України Василь Серватюк зустрівся з Послом Королівства Бельгія в Україні Люком Якобсом. Відмітимо, що це перша офіційна зустріч керівництва прикордонного відомства з дипломатами цієї країни. У ході спілкування Василь Серватюк та Лю
детальніше
15.11.2016
Віктор Назаренко в Маріуполі перевірив ходові характеристики нового патрульного катера
Сьогодні в Маріуполі Голова Державної прикордонної служби України Віктор Назаренко перевірив ходові характеристики нового швидкісного патрульного катеру типу УМС-1000, який надійшов прикордонникам загону морської охорони. Очільник прикордонного відомства переконався в їх відповідності всім необхідн
детальніше
◄◄ 1 2... 4 5 6 7 8... 38 39 ►►