Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Заходи за участю керівництва
22.05.2017
a
a
a
13.02.2017
Голова Держприкордонслужби України та начальник Департаменту прикордонної поліції Республіки Молдова підписали ряд документів про співпрацю
У ході зустрічі Віктор Назаренко та Фредолін Лекарь підписали протокол між Адміністрацією Держприкордонслужби України і департаментом Прикордонної поліції МВС Республіки Молдова про контактні пункти та основні технологічні принципи організації обміну інформацією про осіб та транспортні засоби, на яких особи перетинають українсько-молдовський державний кордон.
детальніше
09.02.2017
Перший заступник Голови Держприкордонслужби зустрівся з Головою Консультативної Місії ЄС з реформування цивільного сектору безпеки України (EUAM)
В Адміністрації Держприкордонслужби відбулася зустріч першого заступника Голови Державної прикордонної служби України Василя Серватюка та Голови Консультативної Місії Європейського Союзу з реформування цивільного сектору безпеки України (EUAM) Кястутіса Ланчінскаса.
детальніше
07.02.2017
Голова Держприкордонслужби України з Главою СММ ОБСЄ в Україні обговорили актуальні та перспективні питання співробітництва
7 лютого відбулася зустріч Голови Державної прикордонної служби України Віктора Назаренка з Главою Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Послом Ертурулом Апаканом.
детальніше
02.02.2017
У Брюсселі відбулося засідання Спільної робочої групи Україна - НАТО з питань воєнної реформи
У штаб-квартирі НАТО у Брюсселі (Королівство Бельгія) відбулося засідання Спільної робочої групи Україна - НАТО з питань воєнної реформи.
детальніше
25.01.2017
На кордоні Угорщини з Україною запрацював перший спільний контактний пункт «Захонь»
На кордоні з Угорщиною був відкритий перший для цієї ділянки спільний контактний пункт «Захонь». Це ще одна, нова, комунікаційна платформа на основі фундаменту співпраці прикордонників з європейськими колегами.
детальніше
◄◄ 1 2... 4 5 6 7 8... 42 43 ►►