Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Заходи за участю керівництва
08.06.2017
a
a
a
27.05.2017
В Хмельницькому відбувся ювілейний 25-ий випуск офіцерів-прикордонників у Національній академії Держприкордонслужби
В Національній академії Держприкордонслужби України імені Богдана Хмельницького відбувся ювілейний 25-ий випуск офіцерів-прикордонників. Цього року випускниками стали 237 офіцерів, 5 з яких занесені на Дошку пошани, а 54 — отримали диплом з відзнакою.
детальніше
27.05.2017
В переддень Дня прикордонника прикордонники Національної академії Держприкордонслужби отримали ключі від квартир
ісля вручення ордерів на житло та ключів від квартир високі гості оглянули будинок та поспілкувалися зі щасливими мешканцями новобудови. Цієї події військовослужбовці вищого навчального закладу та члени їх сімей очікували з нетерпінням, адже до 2016 року більше 10 років прикордонники академії очікували розподілу житлової площі.
детальніше
26.05.2017
У Житомирі 58 сімей прикордонників отримали квартири в новозбудованому багатоповерховому житловому будинку
В Житомирі напередодні професійного свята – Дня прикордонника 58 сімей військовослужбовців Держприкордонслужби отримали квартири в новозбудованому багатоповерховому житловому будинку. Привітати новоселів прибув Голова Державної прикордонної служби України Віктор Назаренко, а також керівництво місцевої влади та взаємодіючих органів.
детальніше
24.05.2017
Перебуваючи на Волині Президент України Петро Порошенко побував у пункті пропуску «Ягодин», що на кордоні з Польщею
Під час робочої поїздки в Волинську область Президент України Петро Порошенко побував в міжнародному автомобільному пункті пропуску «Ягодин», де ознайомився з пропускними особливостями через кордон на даному напрямку. У ході візиту Петро Порошенко оглянув пункт пропуску, який, до речі
детальніше
18.05.2017
В Адміністрації Держприкордонслужби з польською стороною обговорили питання взаємодії, в тому числі проблематику черг
11 травня в Адміністрації Державної прикордонної служби України відбулася зустріч першого заступника Голови Держприкордонслужби Василя Серватюка з радником Посольства – офіцером зв’язку Прикордонної варти Республіки Польща в Україні Маріушем Зарецьким.
детальніше