Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Заходи за участю керівництва
18.03.2016
a
a
a
30.11.2016
У Будапешті відбулася зустріч Головних Прикордонних Уповноважених України та Угорщини
30 листопада, у Будапешті відбулося засідання Головних Прикордонних Уповноважених України та Угорщини Віктора Назаренка і Жолта Халмоші. Заходи відбулися відповідно до Договору між Україною і Угорською Республікою про режим українсько-угорського державного кордону, співробітництво та взаємодопомогу з прикордонних питань.
детальніше
30.11.2016
Перший заступник Голови Держприкордонслужби Василь Серватюк зустрівся з представниками Бюро з міжнародної безпеки і нерозповсюдження Державного департаменту США
В Адміністрації Держприкордонслужби перший заступник Голови Держприкордонслужби Василь Серватюк зустрівся з директором офісу з питань співробітництва у сфері експортного контролю Бюро з міжнародної безпеки і нерозповсюдження Держдепартамент США Вітоу Джеймсом.
детальніше
24.11.2016
У Києві відбулася VIII конференція Організації ветеранів Державної прикордонної служби України
В центральному апараті прикордонного відомства пройшла VIII конференція Організації ветеранів Державної прикордонної служби України. В ній взяли участь майже 90 делегатів з усієї України. Крім того, до її проведення долучилися керівництво та співробітники Адміністрації Держприкордонслужби.
детальніше
23.11.2016
Держприкордонслужба реформує систему логістики
На базі Одеського прикордонного загону Державної прикордонної служби України запрацював логістичний центр. Його відкриття відбулося в рамках реформування системи логістики відомства. Перевірити готовність даного Центр прибув Голова Державної прикордонної служби України Віктор Назаренко.
детальніше
22.11.2016
Держприкордонслужба України отримала техніку вартістю 2 мільйони євро в рамках міжнародного проекту СУРКАП
Технічне обладнання та транспортні засоби вартістю два мільйони євро були сьогодні передані в Житомирі Державній прикордонній службі України. Ця технічна допомога є частиною другої фази міжнародного проекту СУРКАП, що зміцнює потенціал прикордонного відомства України із захисту та охорони державного кордону. Проект фінансується Європейським Союзом та впроваджується Міжнародною організацією з міграції (МОМ).
детальніше