Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Заходи за участю керівництва
18.03.2016
a
a
a
31.12.2016
У переддень Нового року Президент України відкрив систему попереднього виявлення цілей на Азовському морі та вручив прикордонникам броньовану і іншу техніку
У переддень Нового року Президент України Петро Порошенко відвідав Маріуполь. Глава держави зустрівся з прикордонниками Донецького загону та на узбережжі Азовського моря відкрив сучасну систему раннього виявлення, попередження та ідентифікації цілей «AEROS», що розміщена на посту технічного спостереження Держприкордонслужби.
детальніше
27.12.2016
Віктор Назаренко: «Держприкордонслужба продовжує системний розвиток в рамках загальної реформи сектору безпеки і оборони України»
В прес-центрі інформаційного агентства «Укрінформ» відбулася прес-конференція Голови Державної прикордонної служби України генерал-полковника Віктора Назаренка, на якій він поінформував про основні результати діяльності прикордонного відомства у 2016 році.
детальніше
16.12.2016
У Держприкордонслужбі за участі Посольства США та МОМ в Україні обговорили реформування підрозділів внутрішньої безпеки відомства
Сьогодні в Адміністрації Держприкордонслужби Голова Держприкордонслужби України Віктор Назаренко обговорив з представниками Посольства США та Представництва МОМ в Україні питання реформування та розвитку підрозділів внутрішньої та власної безпеки прикордонного відомства.
детальніше
15.12.2016
У Мінську відбулася зустріч Головних прикордонних уповноважених України та Республіки Білорусь
У Мінську відбулася зустріч Головних прикордонних уповноважених України та Республіки Білорусь Віктора Назаренка та Леоніда Мальцева. Під час зустрічі сторони обговорили обстановку на українсько-білоруському державному кордоні, стан його охорони та рівень взаємодії прикордонно-представницьких апаратів.
детальніше
13.12.2016
Національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького відзначила свою 24-у річницю
В Хмельницькій обласній філармонії відбулись урочисті заходи, приурочені 24-й річниці створення Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького.
детальніше