Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Інтерв'ю
22.05.2017
a
a
a
24.02.2014
Прикордонний бюджет передбачає підвищення виплат та соціальну захищеність
За результатами роботи служби «Довіри» минулого року найбільша кількість питань, яка надходила від персоналу прикордонного відомства, стосувалася фінансових питань. Це й не дивно: людина військова має сподіватися на стабільність і соціальний захист, оскільки лише держава забезпечує ці гарантії. Що чекати від прикордонного бюджету 2014 року нам погодився роз’яснити директор Фінансово-економічного департаменту генерал-лейтенант Ярослав Рудик.
детальніше
10.02.2014
У фарватері правопорядку
Майже кожен п’ятий метр вітчизняного державного рубежу проходить морською чи річковою ділянкою і майже шосту частину акваторії Чорного моря відведено на користь України. Тож питання захисту своїх кордонів і економічних інтересів у морі нашій державі ні в якому разі не обійти. Про те, наскільки вдається вирішувати такі важливі державні завдання нашим читачам пояснює заступник директора департаменту охорони державного кордону Адміністрації Держприкордонслужби – начальник управління Морської охорони контр–адмірал Микола Жибарєв.
детальніше
28.01.2014
Адекватно реагувати на загрози
У прикордонників охорона так званої «зеленки» є чи не найважливішим сегментом у системі забезпечення правопорядку на державному рубежі. Враховуючи кілометраж кордону – майже 7 тисяч кілометрів – масштабність цієї справи може уявити навіть необізнана з прикордонною специфікою людина. Детальніше про цей напрямок оперативно–службової діяльності Держприкордонслужби в інтерв’ю «ПУ» розповів начальник управління прикордонної служби АДПСУ генерал–майор Валерій Суботін.
детальніше
20.01.2014
Проблеми кримінального характеру й досі актуальні
Минулий рік став для українських кордонів рекордним, адже вперше за всю історію в установленому порядку пропущено понад 99,3 млн. осіб. Не став виключенням і рік, що настав. Наприклад, на західному кордоні у новорічні та різдвяні свята кількість бажаючих мандрувати збільшилася на 15%. Водночас питання безпеки та відповідальності ніхто не знімає. Адже світові тенденції щодо боротьби з контрабандою зброї, наркотиків, торгівлею «живим товаром» залишаються вельми актуальними. З цього ми й почали розмову із заступником начальника Західного регіонального управління державної прикордонної служби України генерал-майором Геннадієм Шарком.
детальніше
14.01.2014
Підтримати, захистити, допомогти
Свого часу профспілки увійшли до історії буквально «із боєм» за права найманих працівників. І чимало сьогоднішніх норм – таких як 8-годинний робочий день, обов’язкові вихідні та щорічні відпустки, оплата «лікарняних» та завчасне попередження про звільнення є результатом тієї боротьби. Про те як і наскільки сьогодні захищені права держслужбовців та працівників прикордонного відомства ми спілкуємося із головою Об’єднаної профспілкової організації Держприкордонслужби України Антоніною Птицею.
детальніше
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14