Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Інтерв'ю
19.09.2017
a
a
a
17.06.2014
Бойові виклики прикордонної медицини
Щорічно перед Днем медичного працівника у прикордонному відомстві проводилися заходи святкового характеру. Нинішнього року, враховуючи нестабільну ситуацію на Сході країни, від урочистостей відмовилися. Прикордонні медики працюють у цілодобовому режимі, рятуючи поранених військовослужбовців – їх привозять у Центральний клінічний госпіталь. Одним словом, сьогодні вони не на параді. Саме з лікування поранених ми й почали розмову з полковником медичної служби Михайлом Карнаухом, який на початку року очолив столичний медичний заклад прикордонного відомства.
детальніше
17.06.2014
Протистояння: Донеччина
Напруга у східних регіонах країни, на жаль, не падає. Щодня із охопленого державовбивчим протистоянням Донбасу доносяться сумні звістки про бойові зіткнення та непоправні людські втрати. Та ще й на тлі тривожної інформації продовжують лунати аж ніяк не коректні оцінки діяльності прикордонників. Мовляв, ситуація на межі України з Росією вийшла із–під контролю вітчизняної Прикордонної служби. І там начебто уже повною мірою господарюють терористи–бойовики, яким ніхто й ніщо не заважає отримувати російські підкріплення. Про те, як же бачиться обстановка на підконтрольній ділянці безпосередньо з місця подій сьогодні розповідає начальник Донецького прикордонного загону полковник Юрій Лисюк.
детальніше
30.05.2014
В облозі: Луганщина
Останнім часом події на східному кордоні України привертають до себе неабияку увагу суспільства. Від різних вітчизняних політиків лунають прямі звинувачення прикордонників у бездіяльності, через яку крізь українсько–російський державний кордон на територію країни масово потрапляють зброя та бойовики. Про те, наскільки це відповідає дійсності й яка насправді складається обстановка, розповідає начальник Луганського прикордонного загону полковник Сергій Дейнеко.​
детальніше
12.05.2014
Дзеркало стосунків
Протягом останніх місяців кордони України стали однією з головних новин не лише українського інформаційного простору, а й світового. Якщо раніше майже 7000 км української межі ми прагнули називати «кордонами дружби», то сьогодні ситуація кардинально змінилася. І винні в цьому не українці. Наші кордони стали своєрідним лакмусовим папірцем ставлення до нас, нашої країни та нашого вибору. Про те, як змінилася ситуація на ще недавно дружній лінії дотику країн розповідає наш гість – заступник начальника управління прикордонного контролю та реєстрації Адміністрації Держприкордонслужби України полковник Олександр Жданенко.
детальніше
25.04.2014
Точка опори: Кримські прикордонники знаходять підтримку та допомогу
На адресу деяких керівників досі лунає критика щодо пасивності дій стосовно військових, які залишилися вірними українській присязі. Мовляв, і техніку вимушено залишили, і цінності присвоїв окупант. Прикордонникам вдалось уникнути багатьох цих проблем і оперативно розпочати діяльність на новостворених напрямах з мінімальними втратами. Проте основна цінність – це люди, які залишилися вірними народові та не зрадили Україні. Держава не залишилась осторонь, не кинула напризволяще своїх захисників. Комплексом організаційних і практичних заходів у цій площині займається група на чолі з заступником директора Департаменту персоналу Адміністрації Держприкордонслужби генерал-майором Юрієм Облауховим, який погодився відповісти на питання газети та роз’яснити кроки прикордонного відомства та дії держави у цій сфері.
детальніше
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15