Оголошення

Заява про наміри будівництва службового житла на території військової частини

ЗАЯВА ПРО НАМІРИ

 

Інвестор (замовник) : 1 окремий відділ капітального будівництва Державної прикордонної служби України.

Місцезнаходження майданчика (траси) будівництва (варіанти): м.Київ вул.Світла,6.

Характеристика підприємства (орієнтовно, за об’єктами-аналогами): проектом передбачається будівництво 3-секційного 9-поверхового житлового будинку з підвальними та технічними поверхами. Зведення передбачається в одну чергу в 4 пускових комплекси. Каналізування та електропостачання передбачається від міських мереж (природний газ до споруди не підводиться). Водопостачання передбачається від артезіанської свердловини, розміщеної на території військової частини.

Також планується побудувати відкриту автостоянку на 97 авто (відвод поверхневого стоку через очисні споруди з використанням для поливу).

Теплопостачання здійснюється від існуючої котельної на території в/ч (підключення до мереж природного газу не передбачено), підготовка гарячої води передбачається в тепловому пункті, розміщеному в будинку, що проектується.

Після завершення будівництва на об’єкті буде одне джерело викидів – відкрита автостоянка (загальна кількість 97 легкових авто), виникнуть викиди шкідливих речовин в атмосферне повітря з відпрацьованими газами автомобілів (оксиди азоту та вуглецю, вуглеводні і т.і.), які розміщуються на території автостоянки.

Житловий будинок в цілому не входить до «Переліку видів діяльності та об’єктів, що становить підвищену екологічну небезпеку», затвердженого постановою КМУ від 27.07.1995р. №554.

На зелені насадження вплив незначний. Розроблений належним чином план благоустрою передбачає високоякісне озеленення: висадку 8-10 річних саджанців дерев цінних порід (19 дерев хвойних порід, 68 дерев листяних порід, 90 кущів ялівця козацького, 355 кущів листяних порід, 238м2 квітників та створення 6038 м2 газонів з додаванням шару рослинного ґрунту Н=0,3м).

Соціально-економічна необхідність проектованої діяльності: покращення умов проживання військових та їх родин.

Потреба в ресурсах при будівництві і експлуатації:

земельних – 1,63га;

сировинних – не передбачається;

енергетичних (паливо, електроенергія, тепло) – на потреби ГВП та опалення з теплових мереж буде споживатися 139,1 т.у.п. на рік, річні потреби електроенергії від міських електромереж - 2054000,0 кВт/год;

водних - на повний розвиток буде споживатися з міської мережі 52714,54м3 м3/рік води питної якості на господарчо-побутові потреби (у тому числі на полив – 4863,04м3/рік). Водовідведення планується в кількості 47851,5м3/рік ;

трудових – за штатним розкладом 7 осіб.

Транспортне забезпечення (при будівництві та експлуатації): будівельні матеріали, обладнання завозяться автотранспортом.

Екологічні та інші обмеження планової діяльності за варіантами: проектом враховані екологічні, санітарно-гігієнічні, протипожежні, містобудівні та територіальні обмеження згідно діючих нормативних документів.

Необхідна еколого-інженерна підготовка і захист території за варіантами: топографо-геодезичні, інженерно-геологічні вишукування та інші вишукування виконуються в необхідному обсязі. Передбачається відведення господарсько-побутових стоків в існуючі каналізаційні мережі міста (згідно з ТУ). Організація відводу дощових та талих стоків забезпечується шляхом планування рельєфу і створення штучного покриття. через закриту систему локальної системи дощової каналізації з подальшим очищенням на о/с та з подальшим використанням для поливу). Передбачається благоустрій та озеленення території.

Можливі впливи проектованої діяльності (при будівництві) на навколишнє середовище і види впливів на:

клімат та мікроклімат – не впливає;

повітряне середовище – відбувається забруднення атмосферного повітря викидами шкідливих речовин, що утворюються при роботі машин та механізмів. Концентрації шкідливих речовин в атмосферному повітрі не перевищують встановлених рівнів;

водне середовище – водні об’єкти на території проектування та біля неї відсутні. Відвід дощових та талих стоків забезпечується шляхом планування рельєфу і створення штучного покриття через закриту систему локальної системи дощової каналізації з подальшим очищенням на о/с з подальшим використанням для поливу. Водовідвід з території забезпечується закритою системою з підключенням до існуючої дощової каналізації. Ґрунтові води знаходяться нижче дна котлованів;

ґрунти передбачено зняття рослинного шару з подальшим його використанням під час благоустрою території;

рослинний і тваринний світ – заповідні об’єкти відсутні, не впливає;

навколишнє техногенне середовище – не впливає;

фоновий рівень шуму – не перевищує встановлених меж.

Відходи виробництва і можливість їх повторного використання, утилізації, пошкодження чи безпечного поховання: при будівництві об’єкта утворюються господарсько-побутові та будівельні відходи (утилізація ТПВ згідно окремих договорів).

Обсяг виконання ОВНС: відповідно до вимог ДБН

Участь громадськості:

Ознайомлення з проектними матеріалами та подача пропозицій протягом 30 діб з моменту публікації Заяви про наміри щодня з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 17.00 за адресою: 02099 м. Київ,вул. Ялтинська, 11, тел. 527-66-17. Подача пропозицій протягом 30 діб з моменту публікації Заява  про наміри можлива в 1 окремий відділ капітального будівництва Державної прикордонної служби України, зареєстроване за адресою 02099 м. Київ,вул. Ялтинська, 11.

Популярні розділи та сервіси