Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
19.09.2017
a
a
a
Співробітництво з урядом США

Реалізовано сім проектів МТД у сферах інституційної розбудови та протидії незаконному перевезенню ядерних та радіоактивних матеріалів через кордон, за результатами яких:

отримано броньовані спеціальні та патрульні автомобілі, екіпіровка, засоби особистого захисту, засоби зв’язку та навігації, медичне обладнання, навчальне спорядження для 10 мобільного прикордонного загону;

встановлено системи радіаційного контролю у 8-ми пунктах пропуску, отримано підтримку у розгортанні та підвищенні професійної навченості персоналу Групи ремонту та обслуговування систем радіаційного контролю, яку оснащено вимірювальним та ремонтним устаткуванням;

розпочато будівництво навчального тактичного містечка на базі НЦ ДПСУ;

навчальні заклади оснащені комп’ютерним і мультимедійним обладнанням.

Проводилась робота щодо продовження інституційної розбудови відомства. Організовані зустрічі керівництва Адміністрації Державної прикордонної служби України з управлінським складом Міністерства національної безпеки і Митної та прикордонної служби США щодо нарощування співробітництва у сферах реформування прикордонних відомств та удосконалення системи охорони державного кордону, профілювання та аналізу ризиків, підготовки особового складу. Забезпечено роботу тимчасового радника Прикордонного патруля США. Отримано та організовано опрацювання звітів експертів США щодо розвитку системи охорони кордону, застосування мобільних підрозділів, реформування Морської охорони та удосконалення системи висвітлення надводної обстановки в Чорному та Азовському морях.

У рамках ініціативи уряду США щодо підтримки та допомоги Україні (USAI) розпочато виконання проекту з отримання обладнання зв’язку.

Організовано взаємодію з підрозділом спеціальних операцій Прикордонного патруля США (BORTAC). Проведено трьохетапний комплекс заходів із спеціальної тактичної підготовки персоналу мобільного прикордонного загону з подальшим базовим курсом спеціальної підготовки фахівцями Адміністрації по боротьбі з наркотиками США. Залучено тимчасового радника з підготовки пропозицій до зміни навчальних програм спеціальної підготовки особового складу зазначеного підрозділу.

За підтримки Посольства США в Україні розпочато реалізацію другого етапу пілотного проекту з реформування Державної прикордонної служби України «Нове обличчя кордону» для відділів прикордонної служби «Бориспіль» (ОКПП «Київ») та «Краківець» (Мостиський прикз). Укладено дорожню карту взаємодії щодо реформування та розвитку відомчих підрозділів забезпечення внутрішньої та власної безпеки Державної прикордонної служби України.