Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
04.10.2016
a
a
a
На спортивних аренах світу

Наші спортивні досягнення

У Державній прикордонній службі України успішно реалізуються завдання  Державної  програми  розвитку  фізичної культури і спорту на 2013 – 2017 роки.

Проведено шість чемпіонатів Державної прикордонної служби України з військово-прикладних та ігрових видів спорту, перший та другий етапи змагань серед родин військовослужбовців «Спортивна сім’я ».

Збірна команда Державної прикордонної служби України у червні 2015 року виборола перше місце та стала володарем Кубка Президента України з рукопашного бою серед Збройних Сил та правоохоронних органів України.

Гідно підтримують  авторитет держави на міжнародній спортивній арені представники  прикордонного відомства, з початку року здобуто:

на перших Європейських Олімпійських іграх:

  • 2 золоті медалі – майор Віктор Рубан (стрільба з лука), працівник  Аліна Махиня (вільна боротьба);
  • 1 срібну медаль – працівник Манукян Геворг (бокс);
  • 2 бронзові нагороди – старший сержант Дудчік Віталій (дзюдо), працівник Самофалов Ярослав (бокс).

на  чемпіонатах світу:

  • 1 бронзову нагороду – працівник Анфіса Почкалова (фехтування).

на  чемпіонатах Європи: 

  • 2 золоті медалі – майор Андрій Чудик, солдат Анатолій Жураківський (універсальний бій);
  • 1 срібну нагороду – солдат Мельник Павло (універсальний бій);
  • 1 бронзову нагороду  – старший сержант Дудчік Віталій (дзюдо).

Представниками Спортивного комітету завойовано 15 ліцензій на участь у ХХХІ літніх Олімпійських іграх  у Ріо-де-Жанейро. 

Результати  2014 року

Результати  2013 року

 Результати  2012 року 

Результати  2011 року

 

ХХХ літні Олімпійські ігри у Лондоні

Серед олімпійців, які відстоювали честь нашої держави на ХХХ літніх Олімпійських іграх у Лондоні, були й представники Держприкордонслужби України – Василь Ломаченко, Олександр Усик, які здобули золоті медалі у боксі, та Денис Беринчик, який також у боксі отримав срібну нагороду.

Загалом із 20 олімпійських нагород, що їх завоювали українські спортсмени, - 6 медалей (2 золоті, 1 срібна  та 3 бронзові) отримали спортсмени-прикордонники. Ольга Саладуха стала бронзовою призеркою у легкій атлетиці (потрійний стрибок),Єлизавета Бризгіна  та Христина Стуй додали до своєї скарбнички бронзові медалі у легкій атлетиці (4Х100м).

Усього в Олімпіаді, що проходила в Лондоні, взяли участь 18 спортсменів, які є представниками Державної  прикордонної служби України.