Європейська інтеграція

Консультативна Місія ЄС з реформування цивільного сектору безпеки України (EUAM)

СТАТУС: дорадча цивільна місія.

ПРАВОВІ ПІДСТАВИ: Угода між Україною та ЄС щодо статусу Консультативної Місії ЄС з реформування сектору цивільної безпеки України (підписана 17.11.2014 в м.Брюселі, ратифікована 04.02.2015 Законом України №142-VIII, набрала чинності 13.03.2015 року).

КОНЦЕПЦІЯ МІСІЇ: підтримка та запровадження консультацій у рамках реформування цивільного сектору безпеки, орієнтуючись на ефективність управління правоохоронними органами під демократичним і законним контролем.

МІСІЯ ЗАБЕЗПЕЧУЄ:

стратегічне консультування на центральному та регіональному рівнях щодо реформ, які дозволять продемонструвати виконання зобов’язань України щодо зниження рівня корупції, відновлення потенціалу в галузі управління безпеки і забезпеченні верховенства права;

продовження співпраці та координацію дій з ЄС в поточних або майбутніх проектах та програмах, а також з діяльністю інших міжнародних суб'єктів, що беруть участь у подібних заходах в Україні.

ШТАБ КВАРТИРА МІСІЇ:  Київ, Володимирський узвіз 4, регіональні офіси м. Харків, м. Львів, м. Одеса, м. Маріуполь.

МАНДАТ МІСІЇ: до 2021 року, з можливістю подальшого продовження.

Результати роботи за 2020 рік:

В рамках співробітництва з КМЄС погоджено оновлений План дій для Адміністрації Держприкордонслужби в рамках спільного проєкту міжнародної технічної допомоги: «Операційна підтримка в наданні стратегічних консультацій щодо реформування сектору цивільної безпеки України (2019-2021 рр.)».

отримано засоби індивідуального захисту від коронавірусної інфекції,

на базі Адміністрації Держприкордонслужби розгорнуто інтерактивну платформу для проведення онлайн зустрічей,

проведено низку онлайн зустрічей з метою координації дій,

забезпечено участь керівництва КМЄС в засіданнях міжвідомчої робочої групи високого рівня в рамках впровадження Стратегії інтегрованого управління кордонами до 2025 року,

опрацьовано основні сфери співпраці з Регіональними офісами КМЄС,

підготовлено пропозиції до перспектив співробітництва з КМЄС на 2021 рік.

 

Популярні розділи та сервіси