Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Заходи за участю керівництва
19.09.2017
a
a
a
23.01.2015
Колегія Держприкордонслужби розглянула стан оперативно-службової діяльності у минулому році та визначила завдання на 2015 рік
В Адміністрації Держприкордонслужби відбулося розширене засідання колегії відомства, на якому було розглянуто стан оперативно-службової діяльності упродовж складного та напруженого 2014 року та окреслено завдання на 2015 рік.
детальніше
23.01.2015
Прикордонне відомство отримало від Уряду Німеччини медичне обладнання вартістю понад 100 тисяч євро
В Центральному клінічному госпіталі Держприкордонслужби України відбулась офіційна церемонія передачі прикордонному відомству медичного обладнання від Федеральної поліції ФРН.
детальніше
19.12.2014
Прикордонники та автоперевізники обговорили питання співпраці та створення комфортних умов для перетинання державного кордону
На базі державного підприємства «Державтотрансндіпроект»  відбувся круглий стіл, на якому розглядалися питання взаємодії під час здійснення міжнародних перевезень, проблемні питання та завдання перевізників і контрольних органів в пунктах пропуску через державний кордон щодо їх вирішення.
детальніше
19.12.2014
Голова Держприкордонслужби України перевірив організацію служби на адміністративній межі Херсонської області та АР Крим
Голова Державної прикордонної служби України генерал-лейтенант Віктор Назаренко з робочою поїздкою перебував на адміністративній межі Херсонської області та АР Крим. У ході роботи очільник прикордонного відомства перевірив службу прикордонних підрозділів та організацію їх діяльності відповідно до завдань, визначених Президентом України, в тому числі й на окремих напрямках, зокрема на Арабатській стрілці.
детальніше
03.12.2014
Голова Держприкордонслужби України Віктор Назаренко розповів про основні результати діяльності відомства та окреслив перспективи розвитку
28 листопада в прес-центрі інформаційного агентства «Укрінформ» відбулася прес-конференція Голови Державної прикордонної служби України генерал-лейтенанта Віктора Назаренка.
детальніше