Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
07.04.2017
a
a
a
Правоохоронні органи активно готуються до забезпечення безпеки та правопорядку під час "Євробачення"

4 квітня у Міжнародному аеропорту «Бориспіль» відбулися навчання з питань забезпечення безпеки та правопорядку під час міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення».

Захід відбувся за участі першого заступника міністра внутрішніх справ України генерал-полковника Сергія Ярового. За його словами, МВС має достатньо сил і засобів для забезпечення безпеки та правопорядку під час «Євробачення-2017».  

За попередньою оцінкою правоохоронців на пісенний конкурс прибуде щонайменше 20 тисяч гостей.

Участь у навчаннях також взяли заступник міністра внутрішніх справ Вадим Троян, командувач Національної гвардії Юрій Аллеров, перший заступник Голови Державної прикордонної служби Василь Серватюк, очільник ДСНС Микола Чечоткін та керівники підрозділів Нацполіції та Держприкордослужби. 

За словами Сергія Ярового, окремий ситуативний центр МВС контролюватиме усю безпеку, робитиме аналітику, прогнозуватиме і оперативно реагуватиме на всі виклики, які можуть статися під час підготовки і проведення пісенного конкурсу.

«Ми розуміємо, що не всі намагатимуться просто приїхати в Україну, подивитися, а деякі матимуть і інші задуми. Тому найголовніше – передбачити все, починаючи з кордону, починаючи з аеропорту «Бориспіль». Саме тому перший етап навчань ми проводимо безпосередньо тут по порядку прикордонного контролю», - зазначив Сергій Яровий.

Він також повідомив, що під час проведення пісенного конкурсу «Євробачення» заплановано три режими роботи: посилений, піковий та надзвичайний.

Перший заступник Голови Держприкордонслужби Василь Серватюк зазначив, що прикордонне відомство готове за компетенцією до виконання завдань по «Євробаченню-2017».

Він нагадав, що маючи практичний досвід забезпечення пропуску під час масштабних заходів, набутий під час проведення в Україні чемпіонату Європи з футболу «Євро-2012», Держприкордонслужба активно готується до «Євробачення-2017».

Василь Серватюк наголосив, що перед прикордонниками стоїть конкретне завдання – забезпечити ритмічний пропуск через державний кордон учасників та глядачів пісенного конкурсу.

«Прогнозується, що основними пунктами пропуску, які будуть задіяні під час пропуску учасників та гостей «Євробачення», будуть пункти пропуску для повітряного сполучення, на які припаде до 70 % від загальної кількості прибуваючих на пісенний конкурс. 20 % користуватимуться автомобільними пунктами пропуску, ще 10 % - залізничним сполученням», - сказав він.

Під час проведення «Євробачення» військовослужбовці Нацгвардії спільно з Нацполіцією та представниками інших силових структур забезпечуватимуть безпеку Міжнародного виставкового центру, Євромістечка, Міжнародного центру культури та мистецтв «Жовтневий», церемонії «Червона доріжка», органів державної влади й дипломатичних об'єктів.

У складі кожного з підрозділів буде необхідна кількість поліцейських, прикордонників, військовослужбовців, які вільно володіють англійською мовою.