Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Фотогалерея
a
a
a
22.08.2017
Прикордонники мобільних підрозділів Держприкордонслужби пройшли посилений вишкіл

Завершився ІІІ етап курсів підвищення кваліфікації для особового складу мобільних підрозділів прикордонного відомства, що проводився інструкторами «ДОЗОРу» за програмою прикордонного патруля США «ВОRTAC». 

З 25 липня цього року 46 військовослужбовців із Східного, Північного та Азово-Чорноморського регіональних управлінь у Навчальному центрі Держприкордонслужби випробовували себе на міцність.

Спеціальна смуга перешкод, переміщення важких дерев’яних колод, колес, штовханя бронетехніки, подолання водних перешкод, у тому числі із використанням підвісних страхувальних систем альпспорядження. Також крсанти долали болотну місцевість із глибиною у 4 метри та декілька десятків кілометрових маршів при повній викладці. І все це в умовах мінімального харчування та перерваного сну. І все це для того, щоб стати краще, ніж дві хвилини тому.

До заключного іспиту, що відбувся 21 серпня, дійшли не всі. Лише 12 військовослужбовців мали змогу довести, в першу чергу собі, що готові до будь-яких навантажень та перешкод. Їх не злякали ні спека, ні втома, ні вибухи… Надскладні численні завдання, наближені до бойових умов, потребували від прикордонників неймовірну витримку, рішучість, відвагу, моральну стійкість і найголовніше – вміння працювати у команді.

Смертельно втомлені, але задоволені собою, вони дійшли до фінішу.

Сьогодні, урочисто та офіційно 12 прикордонників-спецпризначенців отримали сертифікати про завершення курсу «виживання».

Відмітимо, що за перші 2 етапи підготовки до яких залучалися більше 100 військовослужбовців, лише трохи більше 20 успішно його завершили.