Український прикордонник-спортсмен серед кращих спортсменів світу з армреслінгу

НАЗАД
10 листопада 2015 13:15

Нещодавно у Лондоні відбувся найпрестижнішій турнір з армреслінгу «Х-MEN ARMWRESTLING LONDON 2015».

Участь у змаганнях взяв і військовослужбовець Державної прикордонної служби України, виходець із Криму, старший прапорщик Олександр Цвєтков.

У ваговій категорії до 78 кілограмів прикордонник зайняв третє призове місце. Українець впевнено переміг в усіх поєдинках і лише у півфіналі поступився господарю змагань, який і став переможцем у цій ваговій категорії. Загалом у змаганні взяли участь понад 100 кращих спортсменів з армреслінгу з усього світу.

Підтримати українського прикордонника, який зараз працює у Посольстві України в Королівстві Бельгія, прийшли співробітники Посольства України у Сполученому Королівстві Великої Британії та Північної Ірландії. Очолив фан-підтримку особисто тимчасово повірений у справах України Ігор Кизима.

Зазначимо, що Олександр Цвєтков, є багаторазовим призером чемпіонатів України, чемпіоном Європи, майстером спорту міжнародного класу.