Українські прикордонники та прикордонниці зійшли на п’єдестал європейської першості з фехтування

НАЗАД
22 червня 2022 13:40

На чемпіонаті Європи в Туреччині представники Держприкодонслужби вибороли для України срібло та бронзу.

Сьогодні в Анталії відбулися заключні змагання чемпіонату Європи-2022 з фехтування, на яких прикордонник Василь Гумен та прикордонниця Юлія Свистіль вибороли призові місця.

Так, Василь у командних змаганнях з фехтування на шаблях здобув срібну нагороду. Українці по черзі подолали Іспанію, Німеччину та Туреччину, гарантувавши собі медаль турніру.

А Юлія у командних змаганнях з фехтування на шпагах виборола бронзову медаль. Українки у поєдинку за третє місце обіграли Швейцарію. До речі, це перша нагорода для жіночої команди з 2005 року.

Вітаємо українських спортсменів з медалями, бажаємо подальших перемог! Пишаємося і вболіваємо!