Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Новини
a
a
a
11.11.2017 11:08
У Запорізькій області правоохоронці зловили трьох «залізних» нелегалів

Оперативні співробітники Азово-Чорноморського регіонального управління спільно із представниками Бердянського відділу поліції ГУ НП України у Запорізькій області та  Запорізької митниці ДФС України у межах Бердянського району розпочали комплекс заходів, направлених на попередження та виявлення фактів незаконного переміщення транспортних засобів іноземного виробництва, які експлуатуються на території України із порушеннями.

Так, спільною міжвідомчою групою у межах міста Бердянськ виявлено три транспортні засоби європейської реєстрації. Під час перевірки документів встановлено, що дві автівки «Peogeout» литовської та польської реєстрації та одне авто «Volkswagen» із реєстраційними номерами Литви на територію України потрапили під керуванням іноземних громадян, але в подальшому, експлуатувалися уже нашими співвітчизниками із порушенням законодавства України.

Усі іноземні автівки поміщені на штраф майданчик, а на власників автівок представники ДФС склали адміністративні протоколи та наклали штрафів у розмірі понад 1 мільйона 600 тисяч гривень.

Відгуки та коментарі
інший код
опублікувати