Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Новини
a
a
a
26.04.2017 09:39
У «Ягодині» для зменшення черг збільшено кількість прикордонних нарядів

Увечері, 25 квітня, перед пунктом пропуску для автомобільного сполучення «Ягодин» спостерігалося значне накопичення легкових транспортних засобів (близько 400 автомобілів), які виїжджали з України.

Ця ситуація призвела до невдоволення мешканців прикордоння, які після тривалих пасхальних свят та поминальних днів повертаються на заробітки. Крім того, періодично виникали сутички між проїжджаючими громадянами, які намагалися прорватися поза чергами, чим створювали часткове блокуванням транспортними засобами смуг руху на виїзд з України.

З метою забезпечення ритмічності пропускних операцій та підтримання громадського порядку в сервісній зоні перед пунктом пропуску працює  14 представників Національної поліції.

Станом на 08.00 26.04.2017 черга легкового автотранспорту зменшилась до 180 одиниць.   

Варто зазначити, що основними причинами накопичення транспортних засобів є повільне оформлення з боку польських митників та періодичні збої в роботі відомчої бази митниці  ДФС України.

Наразі Держприкордонслужбою збільшено кількість прикордонних нарядів, які спільно з Національною поліцією, Державною фіскальною службою та польськими прикордонниками вживають усі можливі заходи щодо стабілізації ситуації та пришвидшення пропускних операцій з метою зменшення черг автотранспорту на українсько-польському кордоні.

 

Відгуки та коментарі
інший код
опублікувати