Спортсмени-прикордонники вибороли призові місця на міжнародних змаганнях з дзюдо та легкої атлетики

НАЗАД
10 липня 2023 12:08

Вітаємо спортсменів та бажаємо подальших перемог!

Вадим Чернов став призером відкритого Кубку Європи з дзюдо серед дорослих. Змагання проходили в м.Таллін, Естонія з 8 по 9 липня. В змаганнях брали участь спортсмени з 24 країн світу.

В категорії 66 кг прикордонник Вадим Чернов посів третє місце, вигравши достроково на іпон чотири сутички. Вадим програв спортсмену з Фінляндії за вихід у півфінал. Вадим Чернов піднявся в світовому рейтингу з дзюдо на 150 позицій у ваговій категорії 66 кг, посівши 230 місце.

А легкоатлет-прикордонник Вадим Кравчук виборов 1 місце у стрибках в висоту з результатом 214 см. Міжнародний турнір «Мeeting international dathletisme» з легкої атлетики відбулися 08липня у м. Тонон-ле-Бен, Франція. В змаганнях брали участь 12 учасників з п'яти країн світу.