Прикордонники здобули командне срібло у змаганнях із гирьового спорту

НАЗАД
17 листопада 2023 10:27

Днями у Львові завершився чемпіонат ФСТ «Динамо» України з гирьового спорту за програмою комплексних змагань «Динаміада-2023» серед збірних команд правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб.

Прикордонне відомство у змаганнях представили 7 спортсменів у семи вагових категоріях. Крім охоронців кордону, у поєдинках взяли участь представники Національної гвардії, Національної поліції, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, а також Національного антикорупційного бюро України.

За результатами турніру прикордонники здобули одне «золото» (Леон Білицький, вагова категорія 95 кг), посіли три других місця (Василь Михайлінчик (78 кг), Володимир Поручіков (85 кг), Максим Олійник (понад 95кг) і завоювали три «бронзи» (В’ячеслав Шудров (68 кг), Василь Потокій (73 кг), Василь Середюк (понад 95кг).

У загальнокомандному заліку із п’яти команд «зелені берети» посіли друге місце, поступившись лише кількома балами представникам Національної гвардії України які стали беззаперечним переможцем серед команд.