Прикордонники взяли участь у Всеукраїнському турнірі з універсального бою

НАЗАД
12 вересня 2016 12:42

На Київщині, з 8 по 10 вересня, пройшов перший відкритий Всеукраїнський турнір з універсального бою серед військовослужбовців та силових структур України, де активну участь брали співробітники Держприкордонслужби.

У змаганнях були представлені команди Національної гвардії України, Міністерства оборони України, Державної прикордонної служби України та команда спецпризначенців  з Республіки Молдова.

Змагання проводились як на командну першість, так і на кращий індивідуальний результат у вагових категоріях. Спортивні випробування здійснювалися за коловою системою, тому кожен спортсмен-прикордонник мав змогу позмагатися з представниками всіх команд.

У результаті команда Державної прикордонної служби України зайняла друге місце, а в особистих першостях прикордонники вибороли 7 призових місць. У різних вагових категоріях наші прикордонники здобули дві золоті, дві срібні та одну бронзову медалі.