Прикордонники поборолись за перші місця у чемпіонаті Держприкордонслужби зі службового двоборства

НАЗАД
20 червня 2015 15:38

Нещодавно на базі Навчального центру пройшов четвертий чемпіонат Державної прикордонної служби України зі службового двоборства.

Участь у змаганн

Участь у змаганнях взяли команди п’яти регіональних управлінь Держприкордонслужби, Національної академії, Навчального центру Державної прикордонної служби України ім. генерал-майора Ігоря Момота,  а також  представники частин центрального підпорядкування. Всього у змаганнях взяли участь близько 80 прикордонників. Учасників та гостей чемпіонату щиро привітав спорткомітет, який був організатором змагань та керівництво Навчального центру.

За правилами змагань учасників розділили на  вікові групи. Кожен повинен був подолати дистанцію 3000 метрів, а також продемонструвати влучну  стрільбу  з пістолета Макарова після подолання першого та другого кілометрів дистанції. Розпочались змагання  з підняття державного прапору та  виконання гімну України. День самих змагань був досить напружений, адже кожному спортсмену довелося показати такі якості, як висока професійна майстерність, наполегливість, патріотизм, воля до перемоги.

За результатами  змагань у  загальнокомандному заліку серед команд перше місце зайняли  команди Чернігівського прикордонного загону та  окремого контрольно-пропускного пункту  «Київ». У загальнокомандному заліку  перше місце посіла команда Західного регіонального управління Держприкордонслужби.

Чемпіонами змагань серед  вікових груп (до 30 років)   стали  лейтенант Олександр Бжестовський з Кінологічного навчального центру, у  2 віковій групі (30-34 роки) підполковник Андрій Мельник (Національна академія ДПСУ), у 3 віковій групі (35-39 років) старший прапорщик Максим Мительницький (Чернігівський прикордонний загін). У групі 40 років і старше 1 місце зайняв  капітан 2 рангу Олександр Власюк (Одеський загін Морської охорони). По завершенню чемпіонату переможцям були вручені кубки та медалі, а також заохочувальні призи.