Прикордонники Чернівецького загону вибороли 1-е місце у чемпіонаті з легкоатлетичного кросу

НАЗАД
26 квiтня 2023 09:59

Днями відбувся чемпіонат Чернівецької області з легкоатлетичного кросу спільно з Чернівецькою обласною організацією фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України.

Організатори змагань доклали чимало зусиль для проведення чемпіонату на належному рівні. Вперше ці змагання відбулися на новій локації – у Чернівецькому музеї народної архітектури просто неба.

Легкоатлети та представники силових структур області змагалися на дистанціях від 500 до 3000 м. Під час змагань точилася справжня запекла боротьба, адже кожен з учасників всіма зусиллями прагнув показати найкращі результати та вибороти перемогу.

Приємно зазначити, що за результатами змагань серед силовиків Чернівецької області 1-е місце посіла команда легкоатлетів Чернівецького прикордонного загону. 2-е та 3-е місце посіли команди ГУ ДСНС та НГУ України.

Усіх переможців легкоатлетичного кросу нагородили грамотами, медалями та подарунками від Чернівецького обласного відділення НОК України.