Представники Прикордонної поліції Молдови відвідали прикордонний підрозділ на Черкащині
НАЗАД29 вересня 2021 12:19
Представники Прикордонної поліції Молдови завітали до Головного центру підготовки особового складу Держприкордонслужби з метою обміну досвідом у сфері застосування та експлуатації безпілотних авіаційних систем.
У ході візиту делегація ознайомилася з нещодавно створеним навчальним комплексом центру підготовки з застосування та експлуатації безпілотних авіаційних систем. Прикордонники презентували гостям діяльність центру підготовки. Сторони обговорили питання експлуатації безпілотних апаратів під час охорони кордону, роботи з даними, отриманими за допомогою дронів, підготовки персоналу.
Представники іноземної делегації залишилися враженими досягненнями Головного центру в цій сфері. Вони також подякували за відкритість та висловили свою готовність до подальшого співробітництва у цій галузі.
* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове
Відгуки та коментарі