Команда Держприкордонслужби посіла третє місце на «Кубку Президента України» з рукопашного бою

НАЗАД
01 червня 2018 17:12

Сьогодні, 1 червня 2018 року, в Палаці Спорту відбувся Турнір з рукопашного бою на «Кубок Президента України» серед представників Збройних сил та інших утворених відповідно до законів України військових формувань.

Сьогодні, 1 червня 2018 року, в Палаці Спорту відбувся Турнір з рукопашного бою на «Кубок Президента України» серед представників Збройних сил та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів та рятувальних служб.

У турнірі взяли участь понад 180 спортсменів, які представили команди Державної прикордонної служби України, Управління державної охорони України, Збройних Сил України, Національної гвардії України, Національної поліції України, Головного управління розвідки України, Державної фіскальної служби України, Служби зовнішньої розвідки України, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, Державної служби з надзвичайних ситуацій України, Національного антикорупційного бюро України, Державної кримінально-виконавчої служби України та інших правоохоронних органів та військових формувань. Члени команд — діючі представники силових структур, безпосередні учасники антитерористичної операції.

Перед початком турніру Голова Держприкордонслужби Петро Цигикал побажав перемоги представникам прикордонного відомства та вболівав разом з іншими гостями, котрі прийшли підтримати своїх товаришів по службі, рідних та близьких. Учасники турніру, які змагалися у семи вагових категоріях, продемонстрували високу індивідуальну майстерність, витримку, силу духу, вміння боротися і перемагати.

За результатами змагань серед 17 команд представники Державної прикордонної служби посіли третє командне місце. Всього в індивідуальних змаганнях військовослужбовці прикордонного відомства здобули одну «золоту» та три «бронзові» медалі. Призерами стали Луцьків Назар(65кг)– 1-е місце, Киселиця Олександр(75кг), Мандрик Олег(90кг) та Чобан Антон(90кг) – 3-ті місця.

Загалом за результатами змагань перше та друге командні місця вибороли представники Управління державної охорони України.