На Буковині прикордонники Одеського загону здобули перемогу з футзалу

НАЗАД
06 серпня 2018 11:07

У минулі вихідні на базі туристично-оздоровчого комплексу «Сонячна долина» визначали переможця чемпіонату Держприкордонслужби з футзалу.

Нагадаємо, що ювілейний чемпіонат Державної прикордонної служби проводився на Буковині з 1 – 5 серпня вже вдесяте.

У безкомпромісній та чесній боротьбі 1 місце виборола команда Одеського прикордонного загону, яка у фіналі перемогла представників Сумського загону в серії післяматчевих пенальті. А почесне 3 місце здобули прикордонники з Могилів-Подільського.

Варто зазначити, що переможці цьогорічного чемпіонату в 2017 році посіли третє місце, і вже другий рік поспіль везуть кубки та медалі до Одеси.

Переможців чемпіонату разом з організаторами турніру привітав перший радник президента Федерації футболу України Василь Орлецький та заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації Богдан Вітовський.