Минулої доби прикордонники завадили спробам незаконного перетину кордону дітьми
НАЗАДКільком спробам незаконного вивозу дітей за межі України запобігли учора співробітники Держприкордонслужби. У пункті пропуску «Краковець», що на українсько-польському кордоні, прикордон
Кільком спробам незаконного вивозу дітей за межі України запобігли учора співробітники Держприкордонслужби.
У пункті пропуску «Краковець», що на українсько-польському кордоні, прикордонники Мостиського загону зупинили громадянина України, який мав нотаріальну згоду батька та матері на вивіз дитини 2000 року народження з ознаками підробки. До того ж з’ясувалося, що насправді батьки перебувають за межами України і видати згоду не могли.
Також у пункті пропуску «Бориспіль» прикордонники Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» не допустили вивіз дитини 2011 року народження по підробленій нотаріальній згоді батька. З метою перевірки можливої підробки нотаріальної згоди направлено повідомлення до МВС. В результаті перевірки було встановлено, що батько згоди на вивіз дитини матері не давав.
Відгуки та коментарі