Мікроавтобус та два легковики вилучили на Закарпатті та Чернігівщині
НАЗАДТри автомобілі з підробленими та недійсними документами намагалися учора перетнути державний кордон України.
Три автомобілі з підробленими та недійсними документами намагалися учора перетнути державний кордон України.
Два з них співробітники Держприкордонслужби зупинили у пункті пропуску «Ужгород». Водії, громадянин Польщі та наш співвітчизник, намагалися в’їхати в Україну по підробленим дорученням на право керування автомобілями. Мікроавтобус «Фіат» 2012 року випуску та легковик «Шкода» 2000 року випуску наразі зупинили для подальшої перевірки співробітниками міліції.
А прикордонники Чернігівського загону затримали у пункті пропуску «Сеньківка» легковий автомобіль «Опель», яким їхав громадянин Молдови. Чоловік надав правоохоронцям недійсний документ на право власності автомобіля.
Відгуки та коментарі