Курсанти Національної академії змагалися у рукопашному бою - перемогли першокурсники

НАЗАД
15 листопада 2021 16:36

У Національній академії Державної прикордонної служби України триває спартакіада серед курсантських підрозділів.

Зокрема цими вихідними відбувся чемпіонат вишу з рукопашного бою. 68 учасників у 6 вагових категоріях впродовж двох днів виборювали перемогу на татамі, застосовуючи техніки різних єдиноборств.

За підсумками чемпіонату, у командному заліку переможцями стали спортсмени першого навчального курсу факультету «Безпека державного кордону».

«Срібло» одержала команда другого навчального курсу факультету «Правоохоронна діяльність», а третє місце посів третій навчальний курс факультету «Безпека державного кордону».

В особистих заліках чемпіонами у вагових категоріях стали – солдат Владислав Чорней (до 65 кг), солдат Ілля Кулініч (до 70 кг), солдат Богдан Сахарнят (до 75 кг), солдат Грач Асасян (до 80 кг), сержант Олександр Ляховий (до 90 кг) та солдат Данило Семеняка (понад 90 кг).

Вітаємо переможців! Бажаємо оптимізму, віри у свої сили та нових перемог на спортивних аренах!