Курсант-першокурсник Національної академії Держприкордонслужби став призером Чемпіонату світу з кікбоксингу

НАЗАД
01 листопада 2023 12:45

Чемпіонат світу з кікбоксингу WTKA проходив з 26 по 29 жовтня в італійському місті Марина ді Каррара.

За першість боролися ветерани, дорослі, юніори та юнаки. Усього змагання зібрали понад 2600 учасників із 54 країн.

До складу Національної збірної України з кікбоксингу WTKA увійшов й курсант першого курсу факультету безпеки державного кордону Національної академії Держприкордонслужби України Давид Богатих. Прикордонник змагався у віковій категорії 17-18 років у розділах low kick та low kick light.

Давид Богатих виборов срібну та бронзову медалі та став призером світу з кікбоксингу WTKA.

Вітаємо! Пишаємося! Бажаємо міцності й бадьорості духу, цікавих змагань та досягнення нових вершин!