Дзюдоїст-прикордонник став віцечемпіоном Кубка Європи в Словенії

НАЗАД
19 червня 2023 13:05

Вадим Чернов завоював «срібну» медаль на черговому етапі Кубка Європи з дзюдо – Podcetrtek Senior European Cup 2023, що відбувся 17-18 червня в словенському Подчетртеку.

Перемогу 23-річний дзюдоїст здобув у перший день змагань. Волинський спортсмен виступав у ваговій категорії 66 кілограмів і назагал мав чотири раунди.

У першому раунді прикордонник відвоював вихід до чвертьфіналу у спортсмена з Угорщини. Наступний бій волинянин виграв у дзюдоїста з Хорватії та вийшов у півфінал, де переміг німецького спортсмена. У фінальному поєдинку Вадим Чернов вийшов на бій із кременчуцьким спортсменом Каро Марандяном, над яким перемогу волинянину здобути не вдалося. У підсумку всіх боїв волинянин посів друге місце на змаганнях у своїй категорії.

Дякуємо нашим прикордонникам за перемоги й на спортивній арені! Пишаємося і вболіваємо!