Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Новини
a
a
a
14.11.2017 13:44
Жінку та двох чоловіків прикордонники затримали на узбережжі Азовського моря під час незаконного вилову риби

Трьох порушників, які перебували у контрольованому прикордонному районі без документів та займались незаконним виловом риби, затримали прикордонники Бердянського загону на узбережжі Азовського моря.

Сьогодні вранці в районі н.п. Преслав прикордонний наряд відділу «Приморськ» виявив 2 осіб без документів, зі слів громадяни України. Жінка та чоловік вбрід, за допомогою заборонених знарядь лову - трьох ліскових сіток завдовжки 150 метрів, здійснили незаконний вилов понад двох десятків піленгасу та судаків.

А учора ввечері прикордонники відділу «Приазовськ» в районі н.п. Строганівка, виявили громадянина України, який на маломірному судні за допомогою заборонених знарядь лову – 29 підйомних пасток, здійснив незаконний вилов 680 бичків.

По обох фактах прикордонними нарядами на громадян складено протоколи за ст. 202 КУпАП (Знаходження в контрольованому прикордонному районі без документів, що посвідчують особу) і проінформовано співробітників поліції в Запорізькій області та рибоохоронний патруль.

Сума завданого збитку державі склала близько 40 тисяч гривень.

Відгуки та коментарі
інший код
опублікувати