Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Новини
a
a
a
15.02.2017 10:57
В усіх прикордонних підрозділах вшанували воїнів-прикордонників, які пройшли горнило Афганістану

У всіх підрозділах Держприкордонслужби пройшли заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, які з честю виконували свій обов'язок, продемонстрували вірність присязі, мужність та героїзм.

У Києві разом з Президентом Петром Порошенком у церемонії покладання квітів до Меморіального комплексу громадянам України, полеглим в Афганістані, взяли участь Прем’єр-міністр Володимир Гройсман, Голова Верховної Ради Андрій Парубій, члени Уряду, а також Голова Держприкордонслужби, військові та представники громадських організацій.

Також урочисті заходи із покладання квітів та відзначення  прикордонників, які брали участь у бойових діях та миротворчих операціях, відбулися у всіх регіональних управляннях та підрозділах прикордонного відомства.

Варто зазначити, що на сьогодні  у підрозділах Держприкордонслужби проходять службу понад 300 воїнів-афганців.  Вони є справжніми  військовими фахівцями – професіонали своєї справи, які передають особовому складу, який сьогодні виконує завдання на сході України, свій бойовий досвід для захисту рідної землі. 

Відгуки та коментарі
інший код
опублікувати