Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Новини
a
a
a
25.10.2017 15:54
В аеропорту Харкова прикордонники не пропустили в Україну 7 громадян В’єтнаму

Державна прикордонна служба України продовжує вживати заходи щодо недопущення трафіку нелегальної міграції до країн Євросоюзу через територію України.

Так, днями в харківському аеропорту співробітники Держприкордонслужби не пропустили в Україну 7 громадян В’єтнаму. Виявили потенційних незаконних мігрантів прикордонники Харківського загону спільно з представниками оперативних підрозділів Східного регіонального управління.

Іноземці прилетіли рейсом «Стамбул-Харків». Під час проходження прикордонного контролю з’ясувалось, що вони прибули на запрошення чотирьох громадян України, які зустрічали їх в міжнародному аеропорту «Харків». Однак в ході перевірки виявилося, що вони не знайомі та раніше ніколи не спілкувались. Також було встановлено, що українці оформили запрошення за проханням громадянина України, вихідця з В’єтнаму, можливо, за грошову винагороду.

Крім того, під час перевірки громадяни В’єтнаму не змогли підтвердити мету поїздки та терміни перебування в Україні. В подальшому встановлено, що в’єтнамці мали намір згодом потрапити до країн Західної Європи в пошуках кращого життя. А громадянин України, виходець із В’єтнаму, може бути організатором схеми переправлення незаконних мігрантів до країн ЄС.

Згідно Закону України «Про прикордонний контроль» громадянам В’єтнаму було відмовлено в пропуску через державний кордон та відправлено зворотнім рейсом.

Відгуки та коментарі
інший код
опублікувати