Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Новини
a
a
a
18.04.2017 17:12
В Адміністрації Держприкордонслужби відбулась зустріч із Першим заступником Глави Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні

Сьогодні в Адміністрації Держприкордонслужби України відбулася чергова зустріч Першого заступника Голови Державної прикордонної служби генерал-лейтенанта Василя Серватюка із Першим заступником Глави Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Александром Хугом.

Метою зустрічі було обговорення питань функціонування контрольних пунктів в’їду-виїзду вздовж лінії зіткнення в межах Донецької та Луганської областей, розвитку ситуації вздовж лінії розмежування, а також підтримання практичної взаємодії між Адміністрацією Державної прикордонної служби України та СММ ОБСЄ в Україні.

Сторони коротко підвели підсумки результатів діяльності за минулий квартал та поінформували про зміни, що є важливими у сфері розвитку співробітництва та обміну оперативною інформацією.

Окремо під час розмови було обговорено питання спрощення пропускних операцій в контрольних пунктах в’їзду-виїзду для цивільного населення, можливості зміни режиму роботи КПВВ, а також поетапного переносу деяких з них ближче до лінії розмежування з метою забезпечення безпеки громадян.

Сторони наголосили на необхідності неухильного виконання положень Мінських домовленостей, а також реалізації Рамкового рішення Тристоронньої контактної групи про розведення сил і засобів від 21 вересня 2016 року з метою врегулювання ситуації на сході України.

Під час зустрічі перший заступник Голови Держприкордонслужби України Василь Серватюк поінформував, що Державна прикордонна служба України готова й надалі надавати всебічну допомогу в опрацюванні шляхів розгортання нових передових патрульних баз СММ ОБСЄ та їх наближення до тимчасово неконтрольованої ділянки українсько-російського державного кордону.

У свою чергу перший заступник Глави СММ ОБСЄ наголосив, що Місія продовжує здійснювати моніторинг процесу розведення сил і засобів, а також наполягати на необхідності отримання необмеженого доступу до усіх ділянок тимчасово неконтрольованого державного кордону України.

Зустріч в черговий раз підкреслила налаштованість та відкритість сторін до послідовної та конструктивної співпраці.

Відгуки та коментарі
інший код
опублікувати