Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Новини
a
a
a
16.06.2017 14:28
У Навчальному центрі пройшли навчально-методичні збори мобілізаційних працівників Державної прикордонної служби України

Нещодавно у Навчальному центрі підготовки молодших спеціалістів Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота (м. Черкаси) пройшли навчально-методичні збори мобілізаційних працівників Державної прикордонної служби України.

Головними завданнями зборів стало визначення першочергових заходів щодо підвищення рівня бойової готовності та мобілізаційної підготовки органів Державної прикордонної служби України в умовах особливого періоду, надання практичної та методичної допомоги щодо планування заходів та опрацювання плануючих документів з бойової готовності і мобілізаційної підготовки й підтримання практичних навичок офіцерів з професійної підготовки.

В ході занять розглядались особливості проведення опрацювання (уточнення) мобілізаційних документів та документів бойової готовності в умовах особливого періоду. Також учасникам зборів проводилось доведення та роз’яснення нових нормативно-правових актів Адміністрації Держприкордонслужби України. Проведено перевірку організації та планування роботи щодо зарахування військовозобов’язаних до оперативного резерву першої черги та  ведення їх обліку в організації Держприкордонслужби.

На завершення заходів був проведений круглий стіл, на якому учасники зборів визначили порядок узгодження дій посадових осіб (підрозділів) різних напрямів діяльності під час планування та проведення заходів бойової готовності та мобілізаційної підготовки.

Також за результатами проведених занять відбувся прийом заліків.

 

Відгуки та коментарі
інший код
опублікувати