Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Новини
a
a
a
14.02.2017 14:53
У Держприкордонслужбі вшанували воїнів-прикордонників, які брали участь у бойових діях та миротворчих операціях

Сьогодні в Адміністрації Державної прикордонної служби України відбувся урочистий захід, на якому вшановували українських воїнів-прикордонників, які брали участь у бойових діях та миротворчих операціях.

У заході взяли участь керівництво прикордонного відомства, члени Всеукраїнської організації ветеранів-прикордонників та персонал Адміністрації та інші гості, які прибули вшанувати воїнів.

До ветеранів та гостей звернувся Голова Державної служби України Віктор Назаренко, який зазначив, що "на сьогодні понад 300 воїнів-афганців залишаються в рядах прикордонного відомства. Це – справжні військові фахівці – професіонали своєї справи, відданні і мужні. І особовому складу, який сьогодні виконує завдання на сході України, став у нагоді їх безцінний бойовий досвід". 

"В той же час наші бійці, захищаючи рідну землю, здобули вже власний, безцінний досвід. І він зовсім інший, адже сьогодні ми захищаємо рідну землю від агресора!" - сказав Віктор Назаренко.

Також він наголосив, що «ми завжди пам’ятатимемо і про тих прикордонників, які віддали життя у роки афганської війни, та тих, хто загинув на сході України».

Після чого усі присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих воїнів, у тому числі й тих, хто загинув в зоні проведення АТО.

У свою чергу ветерани-афганці запевнили, що і надалі передаватимуть досвід тієї війни поколінню нинішніх прикордонників, аби вберегти життя сучасних прикордонників для майбутнього країни. 

Відгуки та коментарі
інший код
опублікувати