Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Новини
a
a
a
19.03.2017 17:45
Прикордонники здійснюють активні заходи з протидії незаконного переміщення через кордон тютюнових виробів

На всіх напрямках державного кордону співробітниками Держприкордонслужби із взаємодіючими правоохоронними органами проводиться активна робота по виявленню правопорушень та протидії контрабандній діяльності.

Майже 250 пачок сигарет виявили сьогодні в пункті пропуску «Ягодин» прикордонники Луцького загону. Під час перевірки транспортного засобу «Ваз», який прямував до Польщі прикордонники та працівники фіскальної служби знайшли приховані тютюнові вироби.  Сигарети водій, громадянин України заховав всередині запасного колеса. Вартість виявлених тютюнових виробів склала понад 4 тисячі гривень.

Загалом за минулу добу прикордонники Луцького, Львівського, Мостиського та Чопського загонів ще в 5 випадках виявляли в пунктах пропуску приховані тютюнові вироби, які водії намагались перемістити через державний кордон. Сигарети були заховані в салоні та конструктивних особливостях автомобілів.   

Крім того, як раніше повідомлялось, вчора в пункті пропуску «Шегині» прикордонники Мостиського загону спільно з представниками фіскальної служби  під час огляду вантажного автомобіля «Ман» з напівпричепом, яким перевозилось до Польщі деревне вугілля виявили в мішках понад 23 тисячі пачок сигарет. Тютюнові вироби різних марок були заховані у спеціальні пакунки під виглядом деревного вугілля. За кермом вантажівки перебував 49-річний мешканець міста Дрогобич Львівської області.

Відгуки та коментарі
інший код
опублікувати