Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Новини
a
a
a
17.06.2017 14:38
Прикордонники ділилися досвідом з вихованцями одного з навчальних закладів Житомира

Прикордонники Житомирського загону завітали до вихованців вищого професійного училища Житомирського державного технологічного університету. Під час зустрічі військовослужбовці розповіли юнакам про особливості несення служби і охорони державного кордону.

Захід відбувся неспроста, адже щороку для учнів другого курсу навчальний заклад проводить військово-патріотичні збори, метою яких є набуття хлопцями допризовного віку практичних навичок з бойової підготовки. А починаючи з 2014 року завершальні заняття зборів проводять саме прикордонники.

Охоронці кордону ділилися досвідом з учнями щодо порядку несення прикордонної служби, затримання порушників державного кордону, розповідали про щоденний побут. Особливою цікавістю вихованців закладу відзначився показ дій підрозділу у ході бою, безпосереднього зіткнення з противником, порядку примусової зупинки транспортних засобів та затримання порушників.

Також прикордонники показали майбутнім захисникам Вітчизни зразки озброєння, які «зелені кашкети» використовують в охороні державного кордону та з якою боронять територіальну цілісність на сході України.

Наприкінці занять учні та викладачі подякували прикордонникам за активну участі в вихованні молоді. В свою чергу військові запевнили викладачів та учнів, що й надалі ділитимуться з ними набутим досвідом.

 

Відгуки та коментарі
інший код
опублікувати