Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Новини
a
a
a
11.07.2016 16:33
На Харківщині відкрили пам’ятну дошку генерал-майору Ігорю Момоту, а на Черкащині поклали квіти до могил загиблих

Два роки тому, 11 липня 2014 року, позиції зведеного загону українських прикордонників поблизу населеного пункту Зеленопілля, що на Луганщині, були вперше піддані масованому обстрілу з російських «Градів». У цей день захищаючи територіальну цілісність України під час проведення антитерористичної операції на сході України загинули 7 прикордонників, серед яких був і генерал-майор Ігор Момот.

Сьогодні на його честь, на території загальноосвітньої школи м. Харкова №88 відкрили пам’ятну дошку. Відкрив захід начальник Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України генерал-майор Сергій Бідило, який розповів про бойовий шлях Ігоря Федоровича, події на Сході держави та трагічну загибель бойового генерала під Зеленопіллям. До слова також запрошувались представники обласної та міської ради, ветерани і учасники АТО, побратими та знайомі Ігоря Момота.                     

По завершенню  настоятель Храму святого Георгія Победоносця Отець Валерій освятив пам’ятну дошку.

Також пам'ять загиблих прикордонників, які віддали найцінніше – своє життя, вшанували сьогодні в Навчальному центрі Державної прикордонної служби України, який раніше  очолював генерал-майора Ігоря Момота. До слова четверо із семи загиблих під Зеленопіллям проходили службу саме в цьому навчальному закладі.

Заходи за участі керівництва та персоналу Навчального центру, родичів, ветеранів, представників влади і духовенства відбулися на міському кладовищі міста Черкаси. Рідні та присутні поклали квіти до могил та хвилиною мовчання вшанували пам'ять героїв.

 

Вічна пам'ять героям!

Відгуки та коментарі
інший код
опублікувати